Yeni Akit yazarı Abdurrahman Dilipak, Sedat Peker iddiaları sonrası tutuklanan şarkıcı Gülşen gündemi ile ilgili olay bir paylaşım yaptı.

Nisan ayında bir konserde söyledikleri nedeniyle tutuklanan şarkıcı Gülşen kararı ile ilgili olarak Sedat Peker’in iddialarını işaret eden Dilipak savcılara seslenerek; “Türkiye'nin tek gerçeği bu mu. SPK iddiaları, vurgun, ya da Fuhşiyat, uyuşturucu baronları ile ilgili iddialar ne oluyor.. " sözleri ile dikkat çekerken devamında ise olay olacak ifadeler kullandı.

AKP Milletvekili Zehra Taşkesenlioğlu’nun açtığı 70 milyon TL tazminat istediği boşanma davasına ve Peker iddialarına dikkat çeken Dilipak, Sedat Peker’in SPK Başkanı Ali Fuat Taşkesenlioğlu hakkındaki 180 milyon dolar nakit parası olduğu ve AKP’lilerin de adının karıştığı uyuşturucu ticareti iddialarının araştırılmasını isterken şu ifadeleri kullandı:

Sedat Peker “Bu isimleri unutmayın” demişti ! 70 milyonluk boşanmanın sırları Sedat Peker'de mi? – Gerçek Gazete

“Taşkesenlioğlu başörtülü kocasından mal ve para paylaşımı için, Gülşen LGBT yi savunduğu için savcılıkta… Türkiyenin tek gerçeği bu mu. SPK iddiaları, vurgun, ya da Fuhşiyat, uyuşturucu baronları ile ilgili iddialar ne oluyor… Huuu, sesimi duyan savcı var mı!

Ekmek çalan, baklava çalana ters kelepçe, devleti ve milleti soyanlara gelince, "Milyonlar çalan mesned-i izzette ser-efrâz, Birkaç kuruşu mürtekibin câyi kürektir.” Tarih tekerrür mü ediyor!? Alo taksi deyince taksi geliyor da, Sahi ne olacak böyle bu adaletin hali."

Sosyal Medya Düzenlemesi İçin Harekete Geçildi! Neler Suç Sayılacak? Cezalar Neler? Sosyal Medya Düzenlemesi İçin Harekete Geçildi! Neler Suç Sayılacak? Cezalar Neler?