Final bölümüne hazırlanan Arıza setinde olaylar! Sette başroller kavga etti olay makyöze patladı! Başrollerinde Tolga Sarıtaş, Ahmet Mümtaz Taylan, Ayça Ayşin Turan ve Olgun Toker gibi isimlerin yer aldığı Arıza dizisi 30. bölümde final yapacak.

Aziz Dizisinde Ortalık Karıştı! Restleşme mi Yaşandı? Murat Yıldırım Diziden Ayrılmayacak! Ama Sorular Çoğaldı! Aziz Dizisinde Ortalık Karıştı! Restleşme mi Yaşandı? Murat Yıldırım Diziden Ayrılmayacak! Ama Sorular Çoğaldı!
Final bölümüne hazırlanan Arıza setinde olaylar! Sette başroller kavga etti olay makyöze patladı!

Başrollerinde Tolga Sarıtaş, Ahmet Mümtaz Taylan, Ayça Ayşin Turan ve Olgun Toker gibi isimlerin yer aldığı Arıza dizisi 30. bölümde final yapacak. Meğer oyuncular birbirine girmiş!

Arıza dizisinin 2 başrol oyuncusu Ahmet Mümtaz Taylan ve Ayça Ayşin Turan, ikinci yönetmenden şikayetçi olunca, yönetmenden memnun olan diğer oyuncular sette kriz yaşattı.


Dizinin iki başrol oyuncusu Ahmet Mümtaz Taylan ile Ayça Ayşin Turan ikinci yönetmen Savaş İlhan'dan rahatsızlıklarını dile getirdi ve yapımcıdan yönetmenin değiştirilmesini istedi. Bu olay Savaş İlhan ile araları iyi olan Yeşim Salkım, Olgun Toker ve diğer oyuncular tarafından sinirle karşılandı.

OLGUN TOKER SİNİRİNİ AYÇA AYŞİN'İN MAKYÖZÜNDEN ÇIKARDI

Çocuğunun doğumu üzere Savaş İlhan, projeden ayrıldı. Olay sonrası Olgun Toker duruma sinirlendi. Olgun Toker, öfkesini Ayça Ayşin Turan'ın işe aldırdığı makyözden çıkarınca işler sarpa sardı.

Oyuncu Olgun Toker sette Ayça Ayşin Turan'ın işe aldırdığı makyöze bağırmaya başlayarak mobing uyguladı. Neye uğradığını şaşıran makyöz olay sonrası Toker'den "Mobbing uyguladı" diyerek şikayetçi oldu. Dizinin yapımcıları araya girerek makyözü şikayetten vazgeçirdi. Olgun Toker ise daha sonra makyözden özür diledi.