Beyaz TV ekranları bu defa fena iddialar ve skandal cümlelerle gündem oldu. Kaan Yıldırım, Hande Erçel ve hatta Mehmet Dinçerler hakaretlerden ve skandal issialardan payını aldı.

Beyaz TV ekranlarında yayınlanan Söylemezsem Olmaz programında bu kez Hande Erçel ve Kaan Yıldırım çiftinin görüntüleri konuşuldu ama ortaya atılan iddialar ve kullanılan kelimeler "yok artık" dedirtti.

Kanye West'ten boşanmış olan Kim Kardashian'ın sesi, Drake'in yeni şarkısında yer aldı Kanye West'ten boşanmış olan Kim Kardashian'ın sesi, Drake'in yeni şarkısında yer aldı

Bircan Bali ünlü çiftin aşk görüntüleri hakkında şaşırtan bir iddia ile Kaan Yıldırım tarafından magazine servis edildiğini söyledi.

Hande Erçel ve Kaan Yıldırım çiftinin hem görüntüleri hem de aşkları tartışma konusu oldu. Ünlü ismin gizlice çekilen görüntülerinin ortaya çıkmasının ardından Yıldırım'ın oldukça sinirlendiği anlatılırken sunuculardan Bircan Bali ise olaya skandal bir iddia ile açıklık getirdi.

Bali, Hande Erçel ve Kaan Yıldırım çiftinin görüntülerinin Kaan Yıldırım tarafından sızdırıldığını emin bir diller iddia ederken "Kaan'ın PR'cısı bunu yapmış olabilir" dedi.

Hande Erçel ve Kaan Yıldırım Aşkı Başladığı Gibi Bitti! Kaan Yıldırım O Anları Görünce… “Kerem Bürsin'e Gün Yüzü!” Neler Oluyor? - Ankara Yaşam Haberleri

"Kaan'la da yakın arkadaşlığı olabilir" ifadelerini kullanan Bali ayrıca ilk kez görüntülenen ünlü çiftin ilişkisi için "Bence bu ilişki bitmeye yakın" yorumunu yaptı.

Sunuculardan Seren Serengil ise Kaan Yıldırım'ın görüntüler sonrası sinirlenmesine anlam veremeyerek "Bir tarafla bir taraf yasak aşk yaşamadığına göre neden bir insan birlikte görüntülenince sinirlenir?" şeklinde sordu.

Bir "reklam ilişkisi" ya da "kurmaca ilişki" algısı ve iması yapılan programda Arto ise Kaan Yıldırım için "Kalas gibi bir adam" ifadesi ile dikkat çekti.

Arto "Bana göre çok ruhsuz geliyor, Kerem Bürsin daha ateşli geliyor" diyerek olayı bambaşka bir boyuta taşırken Mehmet Dinçerler ile ilgili yaptığı yorum ise adeta programa damgasını vurdu.

Arto, Erçel'in eski sevgilisi Mehmet Dinçerler için yaptığı 'bütün arkadaş grubuyla çıkan çocuk' yorumu ile dikkat çekti.

Hadise ile Gaziantepli sevgilisi Mehmet Dinçerler cephesinde sular durulmuyor! Dinçerler'e amcasından şok hamle