Acun Ilıcalı ve eski eşi Şeyma Subaşı Bodrum'un ünlü mekanı Maça Kızı'nda herkesin gözü önünde tartıştı!

TV8 ve Exxen'in patronu Acun Ilıcalı Bodrum'un ünlü beachi Maça Kızı'nda birbirine girdi.

Fahiş fiyatları ve ünlülerin uğrak yeri olan Bodrum'un popüler mekanı Maça Kızı'nda medya patronu Acun Ilıcalı ve uğruna karısını boşadığı eski eşi Şeyma Subaşı vardı.

İddialara göre iki isim tartıştı. Tartışma giderek daha da alevlendi. O anlar mekanda bir kişi fotoğraflayıp Instagram magazin sayfalarına attı. 

Acun Ilıcalı şu sıralar yeni genç sevgilisi Çağla Altunkaya ile beraber. Çağla Altunkaya eski sevgili Şeyma Subaşı'na benzerliği ile çok konuşulmuştu. Ancak Acun bu sefer sınırları baştan çizdi ve Çağla Altunkaya'da sinsi bir strateji uygulayarak Şeyma'dan çok farklı bir profil çizerek sosyal medya da aktif olarak yer almadı. 

oyamadım" şarkımı Okan Bayülgen'e yazmadım oyamadım" şarkımı Okan Bayülgen'e yazmadım

Çağla ve Acun düğünlere artık beraber katılırken Şeyma Subaşı ise Acun'un kendisini terk etmesi sonrası herkesin kolay hedefi oldu.

Acun ve Şeyma Neden Tartıştı?

0x0-acun-ilicali-ile-eski-esi-seyma-subasi-herkes-icinde-kavga-mi-etti-bir-fotograf-ortaligi-karistirdi-plajda-cek-1657979128342

Bodrum Maça Kızı'ndan gelen bir fotoğraf maagzin gündemini canlandırdı. Fotoğrafta Acun ve Şeyma'nın tartıştığı görüldü. 

Mekandakilerin iddiasına göre Şeyma Subaşı Acun'a sesini yükseltince Acun Ilıcalı reklam olmamak için mekanı terk etti.

Peki Acun eski eşi Şeyma Subaşı ile neden tartıştı?

Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı'nın nafaka ve kızları Melisa'nın velayeti nedeniyle tartıştığı iddia edildi. 

Ancak başka bir iddia ise Acun'un kıskançlığı!

Şeyma Subaşı'nın eski sevgilisi ve kızı Melisa'yla çoık iyi anlaşan Meedo ile barıştığı haberleri sonrası Acun Ilıcalı eski eşi Şeyma Subaşı ile tartıştı.