Ünlü şarkıcı Demet Akalın'da sığınmacı sorunu için isyan ederek 'Dün de havalimanında arkadaşımın poposunu çekip... ' şikayeti ile emniyete sitem etti.

Türkiye'de yaşanılanlara sosyal medyada tepki göstermesi ile de tanınan Demet Akalın da mülteci sorunundan dert yandı.

Ziraat Bankası TC Kimlik Numaranıza Göre 61 bin TL Kredi Ödemesi Yapacak! Ziraat Bankası TC Kimlik Numaranıza Göre 61 bin TL Kredi Ödemesi Yapacak!

Dönem dönem muhalif tweetler ve çıkışları ile alkış alan ya da linç edilen, dönem dönem de Saray ziyaretleri ile gündeme gelen ancak hiçbir şekilde yaşanılanlara suskun kalmayan Demet Akalın'da sıpınmacı mağduru oldu.

Sosyal medya hesabından isyan ederek yaşadığı olayı 'Bıktık, bıktık... Dün de havalimanında arkadaşımın poposunu çekip, airdropla yollamışlar' anlatan Akalın, paylaşımına Emniyet'i de etiketledi.

'İki Afgan sapık sürekli okul önünde video çekiyor.' paylaşımını alıntılayarak sitem eden Akalın, açıklaması ile sosyal medyada şaşkınlık yarattı.

"Bıktık! Bıktık! Dün de bir arkadaşımın havalimanında poposunu çekip, utanmadan airdropla kıza atmış ve herkese tabii!!" diyen Akalın Emniyet Genel Müdürlüğü'nü de paylaşımına ekledi.

AIRDROP NEDİR?

AirDrop Apple'ın dosya alışverişi yapabildiği kendi içinde olan bir uygulama ve uygulama ayarları kapatılmadığı ve kabul edildiği taktirde herkesle dosya alışverişi açık hale geliyor.

Ekran görüntüsü 2022-06-01 110002