Emre Aşık ile Yağmur Sarnıç'ın olaylı boşanma davasında 3 çocuğun velayeti baba Emre Aşık'a verildi. Yağmur Sarnıç mahkeme sonunda sosyal medya hesabından hakimi tehdit eden bir paylaşım yaptı.

Olaylı boşanma davası nihayet sonuçlandı. Emre Aşık ve Yağmur Sarnıç'ın tehditlerin havada uçuştuğu boşanma davasında karara varıldı.

Olaylı çekişmeli boşanma davasında Yağmur Sarnıç eski eşi Emre Aşık'ı öldürmeye çalışmış, Emre Aşık hakkında gay iddialarında bulunmuş, hatta Emre Aşık'ın çocuklara şiddet uyguladığını iddia etmişti.

Birbirinden ilginç iddiaların yaşandığı Emre Aşık ile Yağmur Sarnıç'ın üç çocuğunun velayetini de konuşulduğu boşanma davasında karar babadan yana çıktı. Yağmur Sarnıç'ın yeni sevgilisinden hamile olduğu ortaya çıkmıştı. Erkek bebek bekkeyen Yağmur Sarınıç'ın karnının belirginleştiği görülmüştü.

8 yıllık evlilik, 3 çocuk, tehdirtler ve iddialar.. Olaylı ve boşanma davasında mahkeme sonucunda velayeti alan Emre Aşık basının karşısına çıktı ve "artık çocuklarımla yeni hayatım beni bekliyor" dedi.

HAKİMİ TEHDİT ETTİ!

Yağmur Sarnıç çocuklarının velayetini Emre Aşık'a veren hakime "sıra sende bekle ve izle" diye tehdit etti.

PTT Duyurdu! Emekli maaşı alanlara 60 Bin TL ödeme PTT Duyurdu! Emekli maaşı alanlara 60 Bin TL ödeme

Yağmur Sarnıç paylaştığı hikayede şu ifadeleri yazdı;

"daha bitmedi işte şimdi yeni başlıyoruz hakime hanım sıra sende şimdi yaptığım usülsüzlük ev hesabını sana sorma zamanı bekle ve izle hak yemek nasıl oluyormuş seni o koltuğundan indirdiğimde yargılanmaya başladığında anlayacaksın kendine iyi avukatlar tutarsın inşallah"