Olaylı davada Amber Heard hakkındaki yeni iddia Johnny Depp'le barışmaya çalışırken Elon Musk'la çıkması oldu...

Olaylı davada Amber Heard hakkındaki yeni iddia Johnny Depp'le barışmaya çalışırken Elon Musk'la çıkması oldu...

Amber Heard ile Johnny Depp'in olaylı davasında son olarak çiftin eski menajeri Christian Carino söz aldı ve Amber Heard'in Depp ile barışmaya çalıştığı sırada Elon Musk ile görüştüğünü ve kendisine defalarca, "Onunla sadece boşluğumu dolduruyorum" dediğini anlattı.

Lady Gaga'nın eski nişanlısı olarak da bilinen menajer Christian Carino söyledikleri ile davayı yeniden gündeme taşıdı.

Amerikalı aktör Johnny Depp'in oyuncu eski eşi Amber Heard'e karşı açtığı 50 milyon dolarlık karalama davasında her geçen gün farklı ve sansasyonel bilgiler ortaya çıkıyor. Şimdi de eski çiftin menajeri, Heard'ün Depp'le barışmaya çalıştığı zamanda Tesla ve SpaceX'in CEO'su olan ve son olarak da Twitter'ı satın alan Elon Musk ile ilişkisinin olduğunu söyledi.

Carino ifadesinde, "Çıkıp, çıkmadıklarını bilmiyorum ama kesinlikle beraber zaman geçiriyorlardı." dedi.

Gözden kaçırmayın

Kozan Belediye Başkanı Geri Adım Atmıyor! Farah Zeynep Abdullah'a Dava Açtı! Kozan Belediye Başkanı Geri Adım Atmıyor! Farah Zeynep Abdullah'a Dava Açtı!

 Menajer Carino'ya daha sonra, Heard ve Depp arasında organize ettiği San Francisco'daki uzlaşmadan ne kadar sonra oyuncunun Musk ile beraber olduğunu öğrendiği soruldu ve "Tam olarak ne kadardı bilmiyorum ama çok zaman sonra değildi." cevabı alındı.

Bu arada kanıt olarak da Christian Carino'nun Heard'le mesajlaşmalarının bazıları da mahkemeye sunuldu.

Dava üstüne dava! Elon Musk ve Amber Heard mahkemelik oldu - Magazin haberleri – Sözcü

Heard'ın, 2017'deki bir mesajında Carino'ya Musk'la ayrıldıkları için üzgün olduğunu söylemesi ve Christian Carino'nun da ünlü oyuncuya, "Zaten ona aşık değilsen neden üzgün olasın ki? Bana bin kez sadece boşluğu doldurduğunu söyledin." demesi görüldü.

Bu arada dikkat çeken diğer bir konu da Heard'ün avukatlarının duruşma başlangıcındaki açılış konuşmalarında jüriye hitaben Johnny Depp'in Elon Musk'a 'takıntılı' olduğunu söylemesi oldu.

Amber Heard-Johnny Depp davasında Elon Musk iddiası! - Magazin