Olimpiyatlarda bronz madalya kazanan milli sporcu Hakan Reçber kimdir, kaç yaşında?

Olimpiyat oyunlarında bronz madalya kazanarak ülkemizi gururlandıran Milli sporcu Hakan Reçber araştırılıyor. Peki Hakan Reçber kimdir, kaç yaşında, nereli?

Spor 25.07.2021 - 17:49 25.07.2021 - 17:49 Volkan Arık

Geçtiğimiz yıl koronavirüs salgını nedeniyle yapılamayan ve 2021 yılına ertelenen Tokyo Olimpiyat Oyunları başladı. Ülkemizden da çok sayıda sporcu olimpiyat oyunlarına Katılıyor. Bugün yapılan maçlarda ülkemize ilk bronz madalyalar tekvando alanında geldi. Madalya kazanan sporculardan biri de milli tekvandocu Hakan Reçber oldu. Peki milli tekvandocu Hakan Reçber kimdir, Kaç yaşında? Hakan Reçber nereli, evli mi?

Tokyo'da 2020 yılında yapılması planlanan ancak koronavirüs salgını çok hızlı şekilde yayılması nedeniyle 2021 yılında ertelenen Tokyo Olimpiyat Oyunları devam ediyor. Olimpiyat oyunlarında bugün büyük bir başarı elde eden Milli sporcu Hakan Reçber gündemde. Tokyo olimpiyatlarında bronz madalyanın sahibi olan sporcu Hakan Reçber’in kim olduğu ve kaç yaşında olduğu araştırılıyor. Peki milli futbolcu Hakan Reçber kimdir, Kaç yaşında? Hakan Reçber nereli?

olimpiyatlarda-bronz-madalya-kazanan-milli-sporcu-hakan-recber-kimdir-kac-yasinda-2

HAKAN REÇBER KİMDİR, KAÇ YAŞINDA, NERELİ?

Hakan Reçber, 17 Ağustos 1999 tarihinde Ankara'da dünyaya geldi. Tekvando sporu ile uğraşan Hakan Reçber, milli takım adına uluslararası organizasyonlarda mücadele ediyor. 2018 yılında kendi kategorisinde Avrupa tekvando Şampiyonası'nda Gümüş madalyanın sahibi olan Rençber, 178 boyunda ve 63 kilogram ağırlığında.

MİLLİ SPORCU HAKAN REÇBER BRONZ MADALYA KAZANDI

Japonya'nın başkenti Tokyo'da devam eden Tokyo Olimpiyat Oyunları'nda mücadele eden 21 yaşındaki milli tekvandocu Hakan Reçber 68 kiloda bronz madalya alarak Türkiye'yi gururlandırdı. Hakan Reçber organizasyonda Türkiye'nin ilk bronz madalyasının da sahip oldu.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@