Türkiye Nurcan Serçe'yi konuşuyor! Gencecik kızını boğarak öldürmeye çalışan Nurcan Serçe isimli kadın tutuklanması isteniyor. Türkiye'de günün en çok konuşulan ismi olan vahşi anne, 4-5 yaşındaki kızını boğarak öldürmeye çalıştı. Aynı anda kızının isyanı yürekleri dağladı!

Anne anne diye inledi!

Türkiye'de bir çok kişinin tutuklanması istediği Nurcan Serçe görüntüleri izlemeye yürek dayanmıyor. Kızını döve döve boğarak öldürmeye çalışan Nurcan Serçe tutuklanması için kampanyalar düzenleniyor. Peki nurcan Serçe kimdir? Nurcan Serçe yakalandı mı tutuklandı mı?

İşte o görüntüler!Görüntülerde bir çocuğun daha olduğu "Erkek çocuğuna Seni öldüreceğim" dediği görülüyor. Ayrıca babası olduğu düşünülen bir de adam görünüyor. Tiktok'ta Abdullah Karatoprak isimli şahışın paylaştığı, videoyu nereden ve nasıl bulduğu bilinmiyor.

Abdullah Karatoprak açıklama yaptı!

Tiktok'ta video paylaşan isim olan Abdullah Karatoprak, konuyla ilgili açıklama yaptı. İnternet üzerinden videoyu bulduğu ve ses getirmek için tiktokta paylaştığı ve videoda ki Nurcan Serçe'yi tanımadığı dile getirdi. Poliste fikir almak için Abdullah Karatoprak gittiğini ancak haber41 son dakika isimli sayfadan video çıktığı öğrenildi.

Çocuklar ve Nurcan Serçe akıbeti merak ediliyor!

Emniyet güçlerinin araştırdığı bilinen Nurcan Serçe ve çocukların akıbetiyle ilgili henüz bir bilgi gelmedi. Sosyal medya Nurcan serçe tutuklanmalı derken, çocukların anneden alınması isteniyor. Konuyla ilgili bilgiler geldikçe sizle paylaşılacak.