Ömer dizisi kadrosu iddialı geliyor! Peki Ömer dizisi konusu ne? Ömer dizisi ne zaman başlıyor? Ömer dizisi hangi kanalda? Ömer dizisi uyarlama mı?

Yeni dizi Ömer kadrosu ile büyük ilgi gördü. Başrol oyuncularının açıklandığı yeni dizi Ömer konusuyla da hayranlık uyandıracak.

Başrollerinde Selahattin Paşalı, Gökçe Bahadır, Merve Dizder ve Barış Falay'ın yer aldığı Ömer dizisi iddialı geliyor! Yeni sezon dizilerinden en iddialı hiç kuşkusuz Ömer dizisi olacak gibi duruyor. Ömer dizisi konusu nedir? Ömer dizisi oyuncuları kim? Ömer dizisi ne zaman başlıyor?

Ömer dizisinin konusu ve oyuncuları merak edildi. Yapımcılığını geçen sezonunn çok kazanan yapım şirketlerinden olan OGM Pictures'ın üstlendiği Ömer dizisinde Selahattin Paşalı'nın partneri belli oldu. Gökçe Bahadır'ın kadın başrol olduğu dizi büyük heyecan uyandırdı.

1421453

Star TV'de yayınlanacak dizi Göke Bahadır, Gamze adında bir kadına hayat verecek. Dizide müezzin Ömer’in kendisinden yaşça büyük olan Gamze’ye aşık olması anlatılacak.

Yönetmen koltuğunda Cem Karcı’nın oturduğu senaryosunu Gülizar Irmak’ın yazdığı Ömer dizisi Shitsel adlı diziden uyarlandı.

Acun Ilıcalı Peş Peşe Ayrılacakları Açıkladı! Survivor 2023'ten Gönüllüler Takımına Ağır Darbe! Acun Ilıcalı Peş Peşe Ayrılacakları Açıkladı! Survivor 2023'ten Gönüllüler Takımına Ağır Darbe!

Dizide Ömer’in babası Reşat’ı Barış Falay, ablası Emine’yi Merve Dizdar canlandıracak..