Başrollerini Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu’nun üstlendiği, Kanal D ekranlarında başladığı günden bu yana dillerden düşmeyen Yargı dizisinin ne zaman final yapacağı belli oldu.

Kanal D ekranlarında yayınlandığı günden bu yana çok konuşuluyor Yargı dizisi. Başrollerinde Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu’nun yer aldığı, oyuncu kadrosunda Hüseyin Avni Danyal, Uğur Polat, Cezmi Baskın, Zeyno Eracar, Uğur Aslan, Arda Anarat, Şükran Ovalı, Zeynep Atılgan gibi isimleri bulunduran Yargı, Pazar akşamlarına damgasını vuruyordu. Özellikle sosyal medyada çok konuşulan Yargı dizisi oyuncularına kariyerine sıçrama şansı tanıdı. Şimdilerde hem Pınar Deniz hem de Kaan Urgancıoğlu, hem ayrı ayrı hem de birlikte reklam filmlerinde rol alıyor, dergilere sıra sıra röportaj veriyorlar. Kariyerlerinde sıçramaya ön ayak olan Yargı dizisi Survivor’ın başlamasının ardından zirveden düşmüştü.

Gözden kaçırmayın

Şaka Gibi! Oyuncular Dizinin Biteceğini Sosyal Medyadan Öğrendi! Gülümse Kaderine Dizisi Neden Final Yapıyor? Şaka Gibi! Oyuncular Dizinin Biteceğini Sosyal Medyadan Öğrendi! Gülümse Kaderine Dizisi Neden Final Yapıyor?

FİNAL TARİHİ BELLİ OLDU

Senaryosunu Sema Ergenekon’un yazdığı Yargı dizisi aynı zamanda konusuyla da tüm dikkatleri üzerine çekiyor. Sıra dışı senaryosu ve kurgusuyla aynı zamanda Ceylin ve Çınar’ın tutkulu aşk hikayesiyle dikkatleri üzerine çeken Yargı dizisine özellikle sosyal medyada yaklaşılmıyor. Her Pazar günü yeni bölüm esnasında ve sonrasında Twitter’da trend topic listesinde yer alan Yargı dizisi ile ilgili flaş bir gelişme yaşandı. Yaptığı haberlerle tanınan Birsen Altuntaş Yargı’nın final yapacağı tarihi duyurdu.

SURVIVOR GEÇTİ

TV 8 ekranlarında yayınlanan Survivor pek çok diziyle rekabet ediyor ve geçiyor. Yargı dizisi de bundan nasibini aldı. AB ve ABC1 kategorisinde zirveyi kimseye bırakmadı Yargı dizisi ancak Total’de Survivor’ı geçemedi. Nasıl bir yol haritası izleyeceği merak edilen Yargı dizisinin sezon final tarihi ise kısa sürede en çok knouşulan konulardan biri oldu. Peki Yargı dizisi ne zaman sezon finali yapacak? İşte haberin tüm detayları…

Son olarak 28.son bölümüyle izleyici karşısına çıkan Yargı dizisi 34.bölümüyle sezon finali yapacak. Yönetmenliğini Ali Bilgin’in yaptığı Yargı dizisinin sezon finaline çok az bir süre kala senaryonun nereye evrileceği ise herkesçe merak konusu.