Kanal D ekranlarında yayınlanan Gelinim Mutfakta programından ayrılık yaşanıyor. Fatih Ürek sunumuyla fenomen olan program Onur büyüktopçu sunumuyla bekleneni veremedi.

Kanal D ekranlarında yayınlanan Gelinim Mutfakta programından ayrılık yaşanıyor. Fatih Ürek sunumuyla fenomen olan program Onur büyüktopçu sunumuyla bekleneni veremedi. Gelinim Mutfakta programı bundan sonra Seda Sayan sunacak. O Ses Türkiye ve Yemekteyiz programları TV8 ekranlarında yayınlanmayınca iş arayan Seda Sultan, gelinim Mutfakta programına geldi. Yemekteyiz programında da Onur Büyüktopçu yerine gelen Seda Sayan, 2. kez Onur Büyüktopçu'yu işinden etti.

Onur Büyüktopçu Gelinim Mutfakta programından ayrıldı mı?

Onur Büyüktopçu, Gelinim Mutfakta programından ayrıldığını kendi açıkladı. Fatih Ürek yerine programa gelen Büyüktopu, BAS Yapım'la olan anlaşmasını sona erdirdi.

Onur Büyüktopçu Gelinim Mutfakta programından neden ayrıldı?

Onur Büyüktopçu, Gelinim Mutfakta programından reyting nedeniyle ayrıldı. Fatih Ürek sonrası istenilen izlenmeyi alamayan gelinim Mutfakta eski günlerine dönmek için yapım şirketi kararıyla programa veda etti.

Gelinim Mutfakta Seda Sayan geliyor!

Gelinim Mutfakta programı 2021 yılı itibariyle Seda Sayan sunacak. Geçtiğimiz sezon her gün TV8 ekranlarında hem Yemekteyiz hem O Ses Türkiye yapan Seda Sayan yoğunluk nedeniyle dinlenmişti. Ancak Gelinim Mutfakta ekibi zor şartlar altında Seda Sayan'ı ikna etti.

Seda Sayan'lı Gelinim Mutfakta programı 2021 yılında Kanal D'de!