Geçtiğimiz sezonun en iyisi olarak ekranlara damga vuran ve Fox TV'de yeni sezon heyecabı ile beklenen Mahkum dizisinin pakışıklı savcısını canlandıran Onur Tuna'dan heyecanlardıran açıklamalar geldi.

Muhteşem oyunculuklara sahip İsmail Hacıoğlu ile Onur Tuna ikilisinin başrolünde yeni sezonu beklene Mahkum dizisi son bölümlerinde yarattığı hayal kırıklığını verilen aranın ardından ikinci sezonda gidermesine kesin gözü ile bakılıyordu.

Aynen İsmail Hacıoğlu gibi yeni bir aşk heyecanı yaşayan Onur Tuna'da en son oyuncu Yasemin Yazıcı ile aşk yaşamaya başladığı haberleri ile gündem olmuştu ki tatil dönüşünde yakalandığı kameralara açıklamalarda bulundu.

“Mahkum ikinci sezon için tatilden geldik, toplanacağız, ne yapacağız diye onu konuşacağız” diyen Tuna bu arada Mahkum dizisinin ikinci sezon planlaması için ekip ile bir araya geleceklerini de duyurdu.

Onur Tuna, tam da bu bilgiler ile Mahkum heyecanı yaşatırken asıl haberi ise dizi çekimleri başlayana kadar başka bir projede daha yer alacağını açıklayarak verdi.

Onur Tuna'dan kötü haber: 'Mahkum' dizisi çekimlerine ara verildi

Bir psikolojik dram olacak "Hiç" isimli sinema fliminde Onur Tuna'nın da olduğunu usta oyuncunun “Yeni bir film başlıyor Hiç diye. Onun çekimleri bittikten sonra da Mahkum’un ikinci sezonu başlayacak. Onlar için hazırlıklar yapıyoruz” demesi ile öğrenmiş olduk.

Daha da güzeli ise filmin bir Hakan Günday eseri olması. Harikalara imza atan Hakan Günday'ın eserinde Onur Tuna izleme keyfi için şimdiden heyecan başladı.

Filmin konusunun ise aslında Hakan Günday'ın ilk ve unutulmaz kitaplarından olan ve dört arkadaşın hayatı sorgulamasını konu alan hihayesinden uyarlanacağı tahmin ediliyor.

Hakan Günday'ın

Yasak Elma'da Çanlar Çalıyor! Amerikan Dizisi Dr. Death'ten Teklif Gelen Biran Damla Yılmaz Ayrılıyor! Ne Zaman? Yasak Elma'da Çanlar Çalıyor! Amerikan Dizisi Dr. Death'ten Teklif Gelen Biran Damla Yılmaz Ayrılıyor! Ne Zaman?