Uygun fiyat ve kalitede sınır tanımayan Opel Mokka'dan güzel bir haber geldi. Opel Mokka'nın güncel otomobil fiyatları ve detaylar açıklandı. Ekim ayında indirimler havada uçuşuyor.

Otomobil satın alma planı olanları sevindirecek haber Opel Mokka Elegance ve Ultimate modellerinden geldi. Opel, 2023 model Mokka ile otomobil sektöründe dikkat çekici bir giriş yaptı. Yeni yıla geçmeden cazip kampanyalar ve rekabetçi fiyat seçenekleriyle sürücülerin karşısına çıkıyor. Peki, bu popüler modelin fiyat skalası nedir?

2023 Opel Mokka Araç ve Donanım Fiyatları

Opel Mokka, Ekim ayında üç farklı donanım paketiyle sunuluyor: Elegance, GS ve Ultimate. İşte bu donanımların detayları:

  • Opel Mokka Elegance: Bu giriş seviyesi model, 1 milyon 365.900 TL başlangıç fiyatıyla otomobil severlerin beğenisine sunuldu.

  • Opel Mokka GS: GS, daha geniş bir özellik setiyle geliyor. Orta seviye donanım arayışındakilere hitap ediyor. GS modelinin fiyatını bayiler üzerinden öğrenmek mümkün.

  • Opel Mokka Ultimate: Lüks ve konforu bir araya getiren Ultimate modeli de 1 milyon 365.900 TL başlangıç fiyatıyla geliyor, ancak seçeceğiniz ekstralarla bu fiyat değişebiliyor.

opelmokkaelegance2

Opel Mokka alırken dikkate almanız gereken bazı ek özellikler şunlardır:

Cumhurbaşkanı onayı ile 15 milyon emekliye 10000 TL ek ödeme verilecek Cumhurbaşkanı onayı ile 15 milyon emekliye 10000 TL ek ödeme verilecek
  • Metalik Renk Seçeneği: Araçta metalik bir renk tonu tercih ederseniz ekstra 12.712 TL ödemeniz gerekiyor.

  • Siyah Tavan Elegance: Elegance modelinde, siyah tavan seçeneği ekstra 7.627 TL'ye mevcut.

  • Bold Pack Ultimate: Ultimate modelini daha özelleştirilmiş bir hale getirmek için Bold Pack seçeneği 7.119 TL ek ücretle sunuluyor.

Opel, belirli meslek gruplarına ve bazı aile üyelerine özel indirimler de sunuyor. Sağlık çalışanlarından öğretmenlere kadar geniş bir yelpazede indirimler mevcut. Opel Mokka'nın fiyatlandırması, seçeceğiniz bayi ve ekstralarınıza bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Araştırmalarınızı yaparken bu değişkenleri göz önünde bulundurmanızda fayda var.