Opel hem Mokka hem de Crossland fiyatlarını aşağıya çekti. Otomobil satın alacaklar dikkat! Başlangıç fiyatları düşünce sıfır araçlara büyük ilgi oldu. Ekim ayında tabiri caizse sudan ucuza satılan Opel araç fiyat listesi haberimizde...

Opel'in iki modeli var ki sürekli olarak birbiri ile kıyaslanıyor. Mokka ve Crossland modellerinden söz ediyoruz. Öyle ki her iki modelde de fiyatlar uyguna çekildi. Bu da araç fiyatlarının daha da düşmesi ve talebin artacağı anlamına geliyor. Peki Opel Mokka kaç TL? Opel Crossland kaç Tl'den başlayan fiyatlarla satılıyor?

Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Personel Alımı İlanı Duyurdu! Kaç Kişi Alacak? Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Personel Alımı İlanı Duyurdu! Kaç Kişi Alacak?

Opel, tüketicilere bu konuda umut ışığı oldu. Almanya'nın prestijli otomobil üreticilerinden biri olan Opel, ekim ayı için cazip kampanyalarını sıraya koydu. Firmanın en popüler modellerinden Mokka için de cazip bir kredi kampanyası hazırlandı. Peki, 2023 Ekim ayında Mokka'nın fiyatları nasıl şekillendi?

Opel, 0 kilometre bir araç sahibi olmak isteyenlere özel olarak hazırladığı kampanya detaylarını duyurdu. Ekim ayı sonuna kadar, Opel Mokka'nın 2023 model Elegance versiyonunu satın almayı planlayanlara, yüzde 0,99 faizle 12 ay vade üzerinden 250 bin TL kredi imkanı sunulacak. GS&Ultimate versiyonları için ise kredi desteği 300 bin TL'ye kadar çıkacak. Ayrıca bazı meslek gruplarına ve onların birinci derece akrabalarına ekstra indirimler de uygulanacak...

opelmokka

Opel Mokka ve Crossland Fiyat Listesi

Mokka

1.2 130 HP benzin AT8-Elegance modeli: 1.365.900 TL,
1.2 130 HP benzin AT8-GS modeli: 1.425.000 TL,
1.2 130 HP benzin AT8-Ultimate modeli: 1.465.000 TL olarak belirlendi.

opelcrossland

Crossland

1.104.900 TL başlangıç fiyatı ile satılıyor.