Opel Mokka'nın güncel Ekim ayı fiyatlarını görenler bir kez daha düşünüyor. Sıfır araçlardaki bu fiyat yelpazesi, rakiplerine göre oldukça uygun. Opel, Mokka'nın 2023 fiyatlarına zam yapmadan duyurdu. Modelin güncel fiyat listesini paylaştık.

Opel, yaşanan tüm olumsuz gelişmelere rağmen uygun fiyat politikasını sürdürüyor. Ülkemizde de hatrı sayılır bir konumda yerini aldı. Otomobil satın alma planınız var ise Opel Mokka'nın fiyat listesine göz atabileceksiniz.
Otomotiv sektöründe yaşanan olumsuz gelişmeler, yeni otomobillere olan talebin artmasına neden oldu. Son dönemlerde 0 km araçların başlangıç fiyatlarının 800 bin TL'ye kadar yükselmesi, birçok otomobil alıcısını şaşkına çevirdi. Bu durum, birçok kişinin potansiyel yeni zamlardan önce bir an önce araç almak için finansman seçeneklerini araştırmasına yol açtı.

Vakıfbank, Emeklilere Müjdeli Haberi Duyurdu! Vakıfbank, Emeklilere Müjdeli Haberi Duyurdu!

Opel Zam Öncesi Son Fiyatlarını Duyurdu!

Opel, tüketicilerin bu artan talebine cevap olarak bir dizi teklif sundu. Alman otomobil devi, ekim ayı için birçok promosyon ve kredi kampanyası başlattı. Özellikle firmanın popüler modellerinden Mokka için sunulan kredi imkanları büyük ilgi gördü. Peki, Opel Mokka'nın bu ayki fiyatları neler?

opelmokka2

%0,99 Faizli Kredi de Verilecek!

Opel'in yeni duyurduğu kampanyaya göre, ekim ayı boyunca 2023 model Mokka'nın Elegance versiyonunu tercih eden alıcılara %0,99 faiz oranıyla 12 ay vade ve 250 bin TL'ye kadar kredi desteği sunulacak. Eğer GS& Ultimate versiyonları tercih edilirse, kredi desteği 300 bin TL'ye kadar çıkacak. Bunun yanı sıra, sağlık çalışanları, güvenlik görevlileri, hukuk profesyonelleri, askeri personel ve eğitimciler gibi bazı meslek gruplarına ek indirimler de uygulanacak.

Opel Mokka Ekim 2023 Fiyatları

Mokka 1.2 130 HP benzinli Elegance modeli: 1.365.900 TL
Mokka 1.2 130 HP benzinli GS modeli: 1.425.000 TL
Mokka 1.2 130 HP benzinli Ultimate modeli: 1.465.000 TL