Prens Harry ile eşi Meghan Markle'ın kendisine verdikleri röportajda ırk konusuna girmelerinin kendisini şaşırttığını kaydeden sunucu Oprah Winfrey, röportajın bu kadar etkili olacağını tahmin edemediğini söyledi.

Geçen yıl İngiltere Kraliyet Ailesi'ndeki görevlerinden ayrıldığını açıklayarak büyük şaşkınlığa sebep olan Prens Harry ile eşi Meghan Markle, ABD'li sunucu Oprah Winfrey'e gündeme bomba gibi düşen bir röportaj vermişti. Röportajda doğacak çocuğu Archie'nin ten renginin Kraliyet Ailesi içindeki bazı kişiler tarafından tereddütlere neden olduğunu kaydeden Meghan Markle, 5 aylık hamileyken intiharı bile düşündüğünü söylemişti.

Issız Adam Filminin İtirafı Yıllar Sonra Geldi! Cemal Hünal Bilinmeyen Detayı İtiraf Etti! İşte Issız Adam'ın Sırrı! Issız Adam Filminin İtirafı Yıllar Sonra Geldi! Cemal Hünal Bilinmeyen Detayı İtiraf Etti! İşte Issız Adam'ın Sırrı!

"Ten rengi konusuna girince şaşırdım"

Röportajla ilgili yorumda bulunan ünlü sunucu Oprah Winfrey, Meghan Markle'ın ten rengi konusuna girmesi üzerine bir hayli şaşırdığını sözlerine ekledi. Röportajın bu boyuta ulaşacağını tahmin etmediğiin belirten Winfrey, Meghan ile Prens Harry'nin yaşadıkları süreci ne denli şeffaf bir şekilde anlatacaklarına dair röportajdan önce herhangi bir bilgisinin olmadığını kaydetti. 

Tek amaçlarının gerçekliğin tüm çıplaklığıyla verilmesi olduğunu aktaran Winfrey, "Meghan ile Harry istekli olup yaşadıklarını şeffaf şekilde anlatmasaydı, biz ne yaparsak yapalım röportaj bu kadar güçlü olmayacaktı" ifadelerini kullandı.

Röprtajda ne söylemişlerdi?

Ünlü sunucu Oprah Winfrey'e verdikleri röportajda önemli açıklamalar yaparan Prens Harry ile Meghan Markle'ın açıklamaları halen daha sıcaklığını koruyor. Prens William'ın eşi olan Kate Middleton'ın kendisini ağlattığını belirten Markle, ağlamasının sebebinin "Archie’nin ten renginin ne olacağının bilinmemesi nedeniyle prens unvanının verilmeyebileceği" olduğunu söyledi. Prens Harry ise annesi Prenses Diana'dan kendisine kalan parayla kraliyet ailesinden ayrılmayı başardığını belirtti.