15 Mart 2022 yarın Ordu’da okullar tatil mi? Ordu Valiliği 15 Mart 2022 kar tatili açıklaması geldi mi? Ordu’da yoğun kar yağışı hayatı olumsuz etkilemeye devam ediyor. Bugün kar yağışından dolayı bir gün süre ile eğitime ara verilmişti. Ancak öğrenciler yarın için de araştırma yapmaya başladı. Peki 15 Mart 2022 yarın Ordu’da okullar tatil mi? Ordu Valiliği 15 Mart 2022 kar tatili açıklaması yaptı mı? 15 Mart Ordu'da hangi ilçelerde okullar tatil edildi?

Trabzon Üniversitesi'nde Personel Alımı İlanı Yayımlandı! 11 Kişi Alınacak! Trabzon Üniversitesi'nde Personel Alımı İlanı Yayımlandı! 11 Kişi Alınacak!

Ordu'da yoğun kar yağışı nedeniyle 14 Mart pazartesi günü yüz yüze eğitime ara verilmişti. Kar yağışı hala şiddetli bir şekilde devam ederken öğrenciler ve veliler okulların yarınki Durumunu merak etmeye başladı. Peki, 15 Mart 2022 salı Ordu'da okullar tatil mi? Ordu Valiliği 15 Mart 2022 kar tatili açıklaması yaptı mı? 15 Mart 2022 Ordu'da kar tatili var mı, yarın okul var mı?

15 Mart Salı Ordu'da yarın okullar tatil mi?

Ordu'da 14 Mart pazartesi günü yoğun kar yağışı nedeniyle okullar Ara ara verilmişti. Bugün de kar yağışının etkili bir şekilde devam ettiği kentte Yarın okulların durumu merak ediliyor. Ordu Valisi Tuncay Sonel Dün Gece saatlerinde yaptığı açıklamada "Sevgili öğrencilerimiz; Kar yağışı devam edecek. Buzlanma ve aşırı soğuk da var. Sizlerin sağlığı çok önemli. Sizleri düşünerek 14 Mart 2022 Pazartesi bir gün süreyle #Ordu Genelinde eğitime ara verdik.  Yarın engeli olan ve hamile kamu görevlilerimiz de idari izinli sayılacaklar" demişti.

Ordu Valiliği 15 Mart kar tatili açıklaması geldi mi?

Meteoroloji Genel Müdürlüğü Ordu için bu gece ve yarın sabah saatlerinde de uyarı mayınladı. Ancak şu ana kadar Ordu Valiliği tarafından herhangi bir kar tatili açıklaması yapılmadı. Kar tatili açıklaması gelmesi halinde haberimizde sizlerle paylaşacağız...