Ağrıspor Başkanı AKP’li Savcı Sayan’a "İstifa et. Yoksa tüm kirli çamaşırlarını meydana dökeceğim" diyince tüm gözler de Savcı Sayan'a çevrildi.

Türkiye'de başlayan hesaplaşmalarda her gün bir başka isim bulaştığı yolsuzluklar, suikast, rüşvet, yatak odası hikayeleri, kaçakçılık vs. ile ifşa olurken son ifşa adresi AKP'li ünlü isim Savcı Sayan oldu.

Yaptığı ilginç demeçler ve tavırlar ile ünlenen AKP’li Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan  en son adamları ile birlikte kent sokaklarında uzun namlulu silahlarlarla yürüyüşü ile gündeme gelmişti.

Sayan'ın Ağrıspor'a çökmek istediği iddia edilirken Ağrıspor Başkanı Mehmet Yıldırım'dan tüm dikkatleri çeken bir hamle geldi.

Akbank ve 2 Kamu bankası açıkladı! Bankalarda hesapları olanlara 90.000 TL ödenecek! Bugün son! Akbank ve 2 Kamu bankası açıkladı! Bankalarda hesapları olanlara 90.000 TL ödenecek! Bugün son!

Savcı Sayan: 'Ağrı sokaklarında hiçbir zaman silahla dolaşmam'

 Mehmet Yıldırım, "bu kez konuşursam tüm kirli çamaşırlarını meydana dökeceğim” diyerek uyarıda bulundu.

Yıldırım sosyal medya hesaplarından hem AKP'li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'ya seslendi, hem de Sayan’a ‘istifa’ çağrısında bulundu.

Sayan'ı kirli çamaşırları ile tehdit eden Yıldırım, yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı;

Ağrıspor başkanı mehmet yıldırım'dan sağduyu çağrısı - Ağrı Haberleri

"AĞRI halkını son kez bir açıklama yapıyorum. Cumhurbaşkanımıza ve iç işleri bakanımıza yalvarıyorum bu savcı sayan belasından bizleri kurtarın sizlerin ismini kullanıyor bizleri devlet üzerinden tehtid ediyor bizler ve ağrı halkı devletin büyüklüğünün farkında adeletinin farkında AĞRI spor ağrı halkı savcı sayandan korkmadığı gibi zülmede boyun eğmeyecek bu kez konuşursam savcı sayanın tüm kirli çamaşırlarını meydana dökeceğim savcı sayan aklını başına topla beni tehtid etme devlet senin haksız olduğunu biliyor istifa et git yoksa alınman için ben gerekli şeyleri yapacağım"