Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum’un kuzeni Osman Kurum iki kişiyi öldürdü ve kayıplara karıştı...

Konya'da arazi anlaşmazlığı yüzünden Hüseyin İncekara ve eşi Fadim İncekara'yı tabancayla öldüren ve 22 yaşındaki oğulları Mücahit İncekara'yı ise yaralayan Osman Kurum'un Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum’un kuzeni olduğu ortaya çıkınca cinayetler de gündem oldu.

Milli Gazete'nin haberine göre, ortalığı kan gölüne çeviren olay Konya'nın Karapınar ilçesi Akçayazı Mahallesi'nde meydana gelirken BakanıKurum’un kuzeni olduğu belirtilen Osman Kurum, arazi anlaşmazlığı nedeniyle Hüseyin İncekara tartışmaya başladı ve tartışmanın giderek büyümesi üzerine olaya İncekara'nın yanında bulunan eşi Fadim İncekara ve oğlu Mücahit İncekara da dahil oldu.

Bakan Murat Kurum'un kuzeni ateş açtı: 2 ölü, 1 yaralı @jess_buse #SONDAKİKA | C2 Haber Ajansı

İddialaragöre Osman Kurum tartışma sırasında, taşıdığı tabanca ile Hüseyin İncekara ile eşi Fadim ve oğlu Mücahit İncekara'ya kurşun yağdırarak öldürdü.

Ortalığı kan gölüne çeviren Osman Kurum olay yerinden kaçarak izini kaybettirdiği öğrenilirken
olay sırasında yaralanan 22 yaşındaki Mücahit İncekara’nın ise hastanede tedavisinin devam ettiği söylendi.

Bakan Murat Kurum'un kuzeni, iki kişiyi öldürüp kaçtı

Jandarmanın verdiği bilgiye göre Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum'un kuzeni olduğu öğrenilen Osman Kurum aranıyor.

Meteoroloji: İstanbul Karla İlk Sınavını Veriyor! Anadolu ve Avrupa Yakası Bembeyaz Oldu! Meteoroloji: İstanbul Karla İlk Sınavını Veriyor! Anadolu ve Avrupa Yakası Bembeyaz Oldu!

Bakan Kurum'un Kuzeni Dehşet Saçtı: 2 Ölü 1 Yaralı