Taşıt kredisi çekeceklere özel 2023 yılının kredi kampanyası sunuldu. Yeni yılda sıfır veya ikinci el araçlar için önemli fırsatlar sizleri bekliyor. Taşıt kredisinde şartlar nedir? Hangi banka uygun faiz ve vade seçenekleriyle yüksek araç kredisi veriyor?

Akbank Hesabı Olanlar İçin Son Dakika: 10.000 TL Bankamatik Kartınıza Ödeme! Akbank Hesabı Olanlar İçin Son Dakika: 10.000 TL Bankamatik Kartınıza Ödeme!

2023 yılı taşıt kredileri büyük dikkat çekmekte. Otomobil sahibi olmak için krediye ihtiyaç duyanlara özel kampanyalar düzenleniyor. Gelen son bilgi ile birlikte sıfır veya ikinci el araçlar için taşıt kredisi devreye sokuldu. Kredide faiz oranı ile vade sayısı uygun tutuldu. Böylelikle araç satın almak daha da kolay hale gelecek.

Sıfır ve İkinci El Araçlarda Geçerli

Taşıt kredisinde sıfır veya ikinci el otomobilleri tercih edebilirsiniz. Faiz oranı ona göre değişkenlik gösterebilir. Ancak her halükârda avantajlı bir kredi teklifinde bulunulacağını belirtelim. Araç satın alabilmek adına bir kısım peşinat verdikten sonra kalanı kredi ile halletmek isterseniz Vakıfbank devreye giriyor.

Vakıfbank Taşıt Kredisi Faiz Oranı

Vakıfbank'ın 1,59 faiz oranı ile kredi verdiğini belirtelim. Taşıt kredisinde faiz oranı oldukça düşük ve araç satın alacaklara özel uygun. Üstelik 48 ay vade ile kredinizi kolaylıkla ödeyebiliyorsunuz. Gündemde yer alan gelişmeler doğrultusunda Vakıfbank'ın bu taşıt kredisini kaçırmak istemeyebilirsiniz. Hemen sizler de başvurmak için çeşitli kanalları kullanabilirsiniz. Mobil uygulama, dijital bankacılık, banka şubesi veya SMS yolu ile kredi çekmek artık çok kolay hale geliyor. Dilediğiniz yöntem ile taşıt kredisi için başvuruda bulunabilir ve anında kredi için yanıt alabilirsiniz. Kredi notunuzun yüksek olmasına dikkat ediniz.