Nissan Qashqai ve e-Power araçlarında büyük bir kampanya var. Kredi kampanyalı otomobil satın almak ve faiz ödemeden araç sahibi olmak mümkün. İşte 240 bin TL kredi ve sıfır faizle ödeme imkanına dair detaylar haberimizde...

Nissan'ın otomobil kredi kampanyasına ilgi büyük. Sıfır araç satın almayı planlıyorsanız sizler de bu fırsatı kaçırmayın. Otomobildeki son gelişmeler ve dahası haberimizde olacak. 240 bin TL'lik sıfır faizli krediyi uygun vade seçenekleri ile ödeyeceksiniz.

Şubat'ta Sıfır Faizli Otomobil Fırsatı!

Nissan'ın otomobil satın alacaklara özel düzenlediğ kampanyada Şubat 2023 için geçerli sıfır faizli kredi dikkat çekti. Üstelik 12 ayda ödemenizi tamamlayabileceksiniz. Öte yandan 240 bin TL sıfır faizli kampanya yerine 240 bin TL  12 ay 0,99 faizli ve 25 bin TL takas destekli kampanyayı da değerlendirebilirsiniz. Nissan Qashqai e-Power aracındaki güncel kampanya bu şekildedir.

Nisan 2023 Evde Bakım Aylığı Ne Zaman Ödenecek? Bakanlık Sosyal Yardım İçin Ödeme Tarihi Verdi mi? Nisan 2023 Evde Bakım Aylığı Ne Zaman Ödenecek? Bakanlık Sosyal Yardım İçin Ödeme Tarihi Verdi mi?

qashqai2

Son Tarih 28 Şubat 2023!

Otomobili faizsiz kredi avantajıyla satın almak istiyorsanız 28 Şubat 2023 tarihine kadar başvuruda bulunmanız gerekecek. Öte yandan otomobil fırsatlarına erişmek ve detaylara sahip olmak için bayilerle iletişime geçebilirsiniz. Nissan'ın resmi internet sitesinde detaylar yer almakta. Son zamanlarda artan otomobil fiyatlarına yeni zam gelmeden bir araç sahibi olmayı düşünüyor veya takas teklifiniz var ise sizler de başvuruda bulunabilirsiniz