Survivor'da Ünlüler takımında yarışan ve elenerek adaya veda eden oyuncu Öykü Çelik, takım arkadaşı İsmail Balaban'ın yaşadığı olaya ilişkin konuştu. Kendisinin İsmail Balaban'ın yerinde olması halinde yıkılacağını kaydeden Öykü Çelik, nişanlısı Gamze ile

Acun Ilıcalı'nın sunduğu Survivor yarışmasında önceki günlerde yaşanan bir olay Türkiye'nin gündemine oturdu. İletişim ödülünü kazanan Ünlüler takımı, aileleriyle telefon konuşması yapma hakkını elde etti. Her şey normal giderken daha önce 3 kez Kırkpınar Başpehlivanı olan İsmail Balaban'ın yaptığı telefon konuşması üzerine ortalık buz kesti. Telefonda konuştuğu annesinin, nişanlısı Gamze Atakan hakkında "O kız bildiğimiz gibi değilmiş, sen gidince her şey değişti oğlum" demesi üzerine yarışmacılar şoke oldu.

"Önce annemden dinlemek istiyorum"

Ada konseyinde duruma ilişkin açıklama yapan Acun Ilıcalı, istemeleri durumunda İsmail Balaban ile nişanlısı Gamze Atakan'ı görüştürebileceklerini belirtti. Acun Ilıcalı'nın bu teklifini geri çeviren Balaban, "Olayları önce annemden dinlemek istiyorum" dedi. 

Bunun üzerine Gamze Atakan'ın, önceki yıl nişanlandığı İsmail Balaban ile beraber göründüğü Instagram profil fotoğrafını sildiği görüldü. Daha sonra oynanan oyunların birinde kazandıktan sonra "Hiçbir şey ailemden önemli değil" diyerek galibiyeti annesine hediye eden İsmail Balaban, bu hareketiyle yeniden gündeme geldi.

"İsmail yarışmanın favorilerinden"

Ünlüler takımının eski üyesi olan oyuncu Öykü Çelik, takım arkadaşı İsmai Balaban'ın yaşadığı olaylara ilişkin yorumlarda bulundu. Bebek’te adlığı yeni arabayı park etmeye çalışırken objektiflere yansıyan Çelik, eski takım arkadaşı İsmail Balaban'ın yaşadığı durumun kendi başına gelmesi halinde yıkılacağını söyledi. Bu durumun İsmail'e güç katacağına inandığını belirten Öyü Çelik, bu zorluklardan güç alacak olan İsmail Balaban'ın yarışmanın favorileriden biri olduğunu sözlerine ekledi.

"Konuyu çözebilirler ama olaylar henüz çok sıcak"

Mahsun Kırmızıgül Ve 50 Cent Düeti Gündem Olunca Merak Edilen İse Nazmi Abin Oldu! Kimdir Soruları Başladı! Mahsun Kırmızıgül Ve 50 Cent Düeti Gündem Olunca Merak Edilen İse Nazmi Abin Oldu! Kimdir Soruları Başladı!

İletişimsizliğin büyük bir sorun olduğuna değinen Öykü Çelik, İsmail Balaban ile nişanlısı Gamze Atakan'ın konuşması halinde sorunu çözebileceğine inandığını söyledi. İki tarafın ailesinin de bu konuda son derece hassas olduğunu belirten Çelik, olaylar sıcakken konunun çözüme kavuşturulamayacağını aktardı. Yarışmanın bitmesine bir buçuk ay kaldığını ifade eden Öykü Çelik, İsmail Balaban'ın kafasının kalan sürede bu olayla dolu olacağını belirtti.