Öykü Karayel başını örttü ve ekran karşısına çıktı

Şimdilerde hamile olan ve Can Bonomo ile mutlu bir evliliği olan Öykü Karayel'in yeni projesi 'Bir Başkadır' ın fragmanı yayınlandı. Netflix'de yayınlanacak olan dizi de birbirlerine zıt görünseler de yolları kesiştiğinde sınırlar ortadan kalkacak ve hep

Dizi Haberleri 06.11.2020 - 09:56 04.05.2021 - 04:24 İlan35
Şimdilerde hamile olan ve Can Bonomo ile mutlu bir evliliği olan Öykü Karayel'in yeni projesi 'Bir Başkadır' ın fragmanı yayınlandı. Netflix'de yayınlanacak olan dizi de birbirlerine zıt görünseler de yolları kesiştiğinde sınırlar ortadan kalkacak ve hepsi birbirinin hayatına dokunacak olan karakterler yer alıyor.Netflix'de bu aralar yayınlanan Türk yapım projeler oldukça dikkat çekiyor. Dizinin fragmanının yayınlanmasıyla birlikte Netflix'in yeni Türk yapımı dizisi Bir Başkadır 12 Kasım'da ilk bölümüyle izleyicisinin karşısına çıkacağını da duyurmuş oldu. 8 bölümlük olan dizi, bir terapi odasında geçecek.

Bir Başkadır dizisinin senaryosunu Berkun Oya kaleme almıştır.

Öykü Karayel rolü gereği baş örtülü olarak karşımıza çıkıyor. Öykü Karayel'i daha önce kafası örtülü görmeyenler şaşırdı.

Bir Başkadır dizisi oyuncuları;

Başrollerinde Öykü Karayel, Fatih Artman, Tülin Özen, Funda Eryiğit, Alican Yücesoy, Bige Önal, Settar Tanrıöğen ve Defne Kayalar ve birçok ismin yer alıyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@