Oyuncu Ayşegül Çınar kimdir, sevgilisi kim? Tutuklandı mı?

Oyuncu Ayşegül Çınar Beyoğlu'nda sevgilisi ile birlikte 7 polisin yaralanması olayına karıştı. Peki oyuncu Ayşegül Çınar kimdir, sevgilisi kim?

Magazin 30.06.2021 - 10:03 30.06.2021 - 10:03 Volkan Arık

Oyuncu Ayşegül Çınar dün gece sevgilisiyle birlikte Beyoğlu'nda bir otelin restoranında yemek yediği sırada aralarında bilinmeyen bir nedenle tartışma çıktı. İkili arasındaki tartışma kısa süre içerisinde büyürken Ayşegül Çınar sevgilisi elindeki bıçakla 5 otel çalışanı ve müdahale için olay yerine gelen yeni polis memurunun yaraladı. Olayın ardından Ayşegül Çınar ve sevgilisi karakola götürüldü. Daha önce de aracında uyuşturucu madde bulunan Ayşegül Çınar merak konusu oldu. Peki Ayşegül Çınar kimdir, kaç yaşında? Ayşegül Çınar sevgilisi kim?

Beyoğlu Karaköy bankalar Caddesi'nde dün gece 00.00'den sonra meydana gelen olayda Lüks bir mekanda Ayşegül Çınar ve sevgilisi Furkan Çalıkoğlu yemek yerken aralarında bilinmeyen bir nedenle kavga çıktı. Kavganın büyümesi üzerine Restoran çalışanları müdahale ederken Çalıkoğlu elindeki bıçakla Restoran çalışanlarına saldırdı. Bıçaklı saldırıda 5 Restoran çalışanın yaralandı. Çevrede bulunanların haber vermesi üzerine olay yerine polis ekipleri gelirken Çalıkoğlu Polislere de saldırdı. Korkunç kaldırdı gecesi polis 12 kişi yaralandı. Peki Ayşegül Çınar kimdir? Ayşegül Çınar sevgilisi kim?

oyuncu-aysegul-cinar-kimdir-sevgilisi-kim-tutuklandi-mi-3

7'Sİ POLİS 12 KİŞİ YARALI

Beyoğlu'nda meydana gelen olayda Ayşegül Çınar'ın sevgilisinin saldırısı sonrasında 7'si polis memuru olmak üzere toplam 12 kişi yaralandı. Olay yerine gelen sağlık ekiplerinin müdahale ettiği yaralıların sağlık durumlarının iyi olduğu ve hayati tehlikelerinin bulunmadığı öğrenildi. Olayın ardından Ayşegül Çınar ve sevgilisi karakola götürüldü.

AYŞEGÜL ÇINAR KİMDİR?

Genç oyuncu Ayşegül Çınar daha önce yasak elma dizisinde Lila karakterine Hayat vermişti. Antalya Manavgat'ta 1999 yılında dünyaya gelen Ayşegül Çınar henüz 22 yaşında. Yaşanan olayın ardından gözaltına alınan Ayşegül Çınar ve sevgilisi karakola götürülürken genç oyuncu karakol girişinde basın mensuplarına yaptığı açıklamada "Merhaba, mekanda biz saldırıya uğradık. Beyefendi kaçtı, bizi şimdi alıkoyuyorlar" ifadelerini kullandı.  Oyuncu Ayşegül Çınar 7 Mart 2021 tarihinde ise Beşiktaş'ta polis Uygulama noktasında aracında uyuşturucu madde ile yakalanmıştı. Gözaltına alınan oyuncu aracına Bu maddenin sevgilisi Furkan Çalıkoğlu tarafından konu olduğunu öne sürmüştü.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@