Ozan Güven Oyunculuğa Geri Dönüyor!

Sevgilisi Deniz Bulutsuz'a şiddet uyguladığı gerekçesiyle mahkemelik olan ve tepkileri üzerine çeken Ozan Güven kendini saklamayı bıraktı. Oyunculuğa geri dönüyor! Don Kişotum Ben nerede ne zaman?

Gündem 16.06.2021 - 11:25 16.06.2021 - 11:35 Ece Sahan

Geçtiğimiz senelerde Ozan Güven, sevgilisi Deniz Bulutusz'a darp uyguladığı haberleri ile manşetleri süslemişti. 

Magazin gündemini sarsan olay sonrası ünlüler dünyası da şok olmuş, gelen tepkilere rağmen pek çok ünlü yakın dostları Ozan Güven'e tepki vermemişti ve olaya inanmamışlardı. Ozan Güven olay sonrası Deniz Bulutsuz'la karşılıklı davalık olmuş ve ünlü oyuncunun işleri feshedilmişti. 

Ozan Güven daha sonra İstanbul'da ki villasını boşaltmış ve Cunda Adası'na yerleşmişti. Ozan Güven ayrılığını uzatmadı ve kariyerine geri dönmeye karar verdi. 

Kariyeri bittiği düşünülen Ozan Güven mesleğinden ayrı kalamaya dayanamadı. Koronavirüs pandemisi  öncesine kadar kapalı gişe oynayan Baba Sahne imzalı "Don Kişotum Ben" adlı oyun yeniden izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Ozan Güven'in Günay Karacaoğlu'yla beraber oynadığı Don Kişotum Ben adlı oyun, 10 Temmuz 2021 Cumartesi akşamı Bursa'da perdelerini açmaya hazırlanıyor. Ozan Güven'e tepkilerin gelebileceği şimdiden konuşuluyor. Bunun için bir önlem alınabilecek mi merak konusu

Gelişmelerden Haberdar Olun

@