Özel Bankalar Duyurdu: 10.000 TL Kredi Verilecek, Şartsız Kullanılacak

Özel bankalardan 10.000 TL kredi kampanyası başladı. Sizlerde 10.000 TL kredi başvurusu yapmak için, banka şartlarına uygun olmanız gerekmektedir. Kredi başvurusu yaptığınızda, anında kredinizi kullan

Ekonomi 15.11.2021 - 20:39 15.11.2021 - 20:41 Vural Pars

Özel bankalardan 10.000 TL kredi kampanyası başladı. Sizlerde 10.000 TL kredi başvurusu yapmak için, banka şartlarına uygun olmanız gerekmektedir. Kredi başvurusu yaptığınızda, anında kredinizi kullanabilirsiniz. Şimdi bu kredi başvurusu nasıl yapılır, özel bankalardan kredi almak için başvuru şartları nelerdir, bunlardan bahsedelim.

Özel Bankalar, ihtiyaç kredilerinde 10 bin TL krediyi hemen vermektedir. Sizlerde eğer para ihtiyacınız varsa, vereceğimiz bankalardan başvuru yaparak hemen kredinizi hesabınıza atabilirsiniz. Ayrıca bankalar bu kredileri gelir belgesiz olarak vermektedir. Onay alabilmeniz için bazı politikalar vardır. Bu politikalara uygun olursanız, banka sizlere hemen kredi sonucunu verecektir. Bankalar kredi başvurusu için kredi notunuzun en az 1200 ve üzerinde olmasını istiyor. Ayrıca banka sicili temiz olan, kredi durumu uygun olan kişiler onay alabileceklerdir. 10.000 TL kredi aldığınızda 36 ay vadeye kadar işlem yapacaksınız. Şimdi sizlere hangi bankalardan kredi alabilirsiniz, bunun bilgileri verelim.

Akbank 10.000 TL Kredi Başvurusu

Banka şartlarına uygun olan kişiler, 36 ay vadeye kadar 10.000 TL kredi kullanabilirler. Bu kredileri Akbank üzerinden alacaksanız banka şubeleri haricinde, şubelere gitmeden internet bankacılığı üzerinden online olarak da kullanabilirsiniz. Banka Akbank Direkt uygulaması kullanan, kendi bankasında hesabı olan kişilere, ihtiyaç kredilerinde 36 ay vade vermektedir. Başvuru yaptığınızda onay alırsanız, hemen kredinizi kullanabilirsiniz. Bu şekilde şubelere gitmeden, hesabınıza yatan krediyi harcamaya başlayabilirsiniz.

Denizbank 10.000 TL Kredi Başvurusu

Banka şubesine gitmeden, 10.000 TL kredi alıp alamayacağınızı öğrenmek istiyorsanız Denizbank kredi başvurusu yapabilirsiniz. Banka SMS ile sizlere bu kredi için destek verecektir. Kredi başvurusu yapmak için Kredim yazın boşluk bırakın ve TC KİMLİK numaranızı yazarak 3280’e gönderin. Banka kredi başvurusunu hemen yapacak ve size 5 dakika içinde sonucu söyleyecektir. Kredi sonucu olumlu olan kişiler, kredilerini kimlikle en yakın Denizbank şubesinden kullanabileceklerdir.

Fibabanka 10.000 TL Kredi Başvurusu

Fibabanka üzerinden de 10.000 TL kredi başvurusu yapabilirsiniz. Banka şubelerinden ve resmi internet sitesi üzerinden başvuru yapmanız mümkündür. Özellikle kredi notu yüzünden kredi alamayanlar, 10.000 TL için bir kefil bularak kredilerini Fibabanka’dan kullanabilirler. Size en yakın Fibabanka şubesine giderek kredinizi kullanabilirsiniz.

ozel-bankalar-duyurdu-10000-tl-kredi-verilecek-sartsiz-kullanilacak

ING 10.000 TL Kredi Başvurusu

10.000 TL kredi veren özel bankalardan birisi de ING Bank’tır. Bu bankadan 10.000 TL kredi başvurusu yapabilir, 36 ay vadeye kadar 3 ay ertelemeli kredi kullanabilirsiniz. Başvuru bankanın internet sitesinden, banka şubesinden yapılmaktadır. Kredi başvurusu yaptığınızda onay alırsanız, kredi notunuza göre faiz oranı uygulanacaktır.

Kredi skoru düşük olan kişiler, onay alamazlar. Başvuru için ayrıca internet bankacılığı üzerinden de işlem yapabilirsiniz. Banka da bir hesabınız varsa ve bu hesaba bağlı bir ING şifreniz varsa bu işlemleri online olarak da yapabilirsiniz. İnternet bankacılığı üzerinden kullanacağınız 10.000 TL kredilerde onay almanız durumunda, tutar hemen hesabınıza yatacaktır.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@