Emekli maaşınızı belli bankalardan alıyorsanız krediniz de ona göre düşük faizli ve yüksek vadeli verilecek. Üstelik ertelemeli şekilde kredi de çekebileceksiniz. Maaş hesabınız aracılığıyla bankaların kredi tekliflerinden faydalanabiliyorsunuz.

Kredi ihtiyacı olan emeklileri kucaklayan bazı bankalar, faizleri düşürüp kredi miktarını artırıyor. Özel bankalardan SSK Bağ-Kur EYT emeklilerini sevindirecek haber sonunda geldi. Garanti BBVA ve Yapı Kredi başta olmak üzere işte emekli maaş hesabına göre kredi veren bankaların listesi... Emeklilere özel bankaların sunduğu kredi fırsatları, finans sektöründe heyecan yarattı! Garanti Bankası, Ziraat Bankası ve Yapı Kredi Bankası, emeklilere yönelik özel kredi paketlerini tanıttı. Bu paketlerle emekliler, bahsedilen bankalardan kolaylıkla kredi alabilecekler.

Garanti Bankası

Emekli maaşınızı Garanti Bankası'ndan alıyorsanız, bu kampanya tam size göre! Bankanın şubelerine giderek ya da online platformunu kullanarak kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Mobil uygulamayı tercih ederseniz, bu süreci daha da hızlandırabilirsiniz.

Ziraat Bankası

Kamu bankası olan Ziraat, emeklilere, diğer bankalardaki borçlarını birleştirme imkanı tanıyor. Bu kredi seçeneği ile hem düşük faiz avantajından yararlanabilecek hem de gelir belgesi sunma zorunluluğunuz olmayacak. Bankanın şubeleri ya da internet sitesi üzerinden başvuruda bulunabilirsiniz.

İstanbul Medeniyet Üniversitesi, Personel Alımı İlanı Paylaştı! İstanbul Medeniyet Üniversitesi, Personel Alımı İlanı Paylaştı!

Yapı Kredi Bankası

Yapı Kredi de emekliler için kredi kampanyasında yerini aldı. Tek bir SMS ile başvurunuzu tamamlayabilir, kimlik bilgileriniz ve maaş detaylarınızla kolayca krediye ulaşabilirsiniz. Bu krediyle, emekliler, aynı gün içerisinde finansal ihtiyaçlarına çözüm bulabilecekler.