CHP İstanbul Milletvekili Aykut Erdoğdu’nun eski eşi Özge Erdoğdu ortalığı karıştıracak bir ses kaydı paylaştıktan sonra Tuba Torun kimdir? Özge Erdoğdu Kimdir? Kim Ne Dedi? Aykut Erdoğdu İstifa Etti mi? Ses Kaydı Neden Paylaşıldı? gibi onlarca soru da sorulmaya başlandı.

Siyasette alışılageldik durumlardan biri daha yaşandı. Tam da seçim öncesi yine muhalif kanadın özel hayatı ile ilgili ifşalar, ses kayıtları, videolar ile ülke gündemi değişti.  Tam da ekonomik yıkım, orman yangınları, yeni zam haberleri gündemi esir almışken yine bir özel hayat ifşası öne geçti. Vatandaş yine geçim derdini aldığı maaşı unuttu.

İkinci ÖSYM Skandalı Patladı! Mustafa Balbay Duyurdu! "Diğer Sınvalarda da Sorular Çalındı!" İkinci ÖSYM Skandalı Patladı! Mustafa Balbay Duyurdu! "Diğer Sınvalarda da Sorular Çalındı!"

CHP İstanbul Milletvekili Aykut Erdoğdu’nun eşi Tuba Torun ile ilgili sosyal medyaya düşen sesli görüntüler tüm gündemi de ele geçirdi.

CHP İstanbul Milletvekili Aykut Erdoğdu’nun eski eşi Tuba Torun ile ilişkisini öğrendikten hemen sonrasına ait bir nevi "hesap sorma" ve "hesap verme" konuşması sosyal medyada deprem etkisi yarattı. Binlerce kişi CHP İstanbul Milletvekili Aykut Erdoğdu’ya istifa çağrısında bulunurken akıllara da onlarca sorular geldi.

CHP'li Aykut Erdoğdu'dan eski eşi Özge Erdoğdu ile yaptığı görüşmede yeni eşi Tuba Torun hakkında bomba sözler: 50 kişiyle birlikte oldu - Takvim

Erdoğdu'nun eski eşi Özge Erdoğdu sosyal medya platformu Twitter’da kendi adını taşıyan “Özge” ismiyle açtığı hesaptan, saat 23.53’de bir konuşma kaydını “Bu kaydı 3,5 ay önce aldım. Eski eşim Aykut Erdoğdu’nun Tuba Torun la ilişkisini öğrendikten hemen sonra… Aykut Erdoğdu beni Tuba ile ilişkisi olmadığına ikna etmeye çalışırken, ‘50 kişi ile yatmış’ dedi. Daha sonra 50 kişi ile yattı dediği Tuba Torun ile evlendi!” notu ile paylaşınca ortalık fena karışmıştı.

Meral edip "AYKUT ERDOĞDU’NUN EŞİ TUBA TORUN KİMDİR?" diye soranlar için;

Tuba Torun 1987 yılında Kahramanmaraş doğumlu ve Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezunu bir kadın. İstanbul Barosu’na bağlı olarak serbest avukatlık yapan isim ayrıca Sosyal Haklar Derneği Yönetim Kurulu Üyesi ve Çocuk hakları koordinatörüdür ve Cumhuriyet Halk Partisi Yüksek Disiplin Kurulu üyesi.

Özge Erdoğdu Kimdir? Neden Kaydı Paylaştı? Neler Söyledi? Aykut Erdoğdu İstifa Etti mi? Tuba Torun Perde Arkası!

Sadece Aykut Erdoğdu'nun eski eşi olarak tanınan Özge Erdoğdu'nun bu kaydı şimdiye kadar sabredip, sosyal medyada eski eşinin evliliğinden sonra ve özellikle de ülke siyasetinin en çok karıştığı, vatandaşın tek gündeminin "ekonomi" olduğu bugünlerde paylaşmış olması ise dikkat çekti.

Sosyal medyada ise her ne kadar Aykut Erdoğdu eleştirilse de, genel olarak her seferinde seçim öncesi siyasilerin aile hayatı ve özel hayatının ifşa edilerek "özel" değil "genel" gündemi eleştirilerle tepki görürdü ve olay ise "eski eşin intikamı" olarak yorumlandı.

Ayrıca paylaşımın zamanlaması ile ilgili sorgulardan birisi de Sedat Peker'in son iki günde yine başladığı mafya ifşalarının gölgelenmesi amaçlı olduğu yorumları ile ele alındı.

Özge Erdoğdu'nun ifşa görüntülerini kendi hesabından yapmaması ve bir sahte hesap kullanması da ayrıca dikkat çekti ki; zira kendisinden bir açıklama gelmemesi ve videonun açısı da konuşulanlar arasına girdi.