Özge Özpirinçci ve Salih Bademci'li Blu Tv İlk ve Son Dizisinin Cesur Fragmanı Çıktı!

Özge Özpirinçci ve Salih Bademci'nin başrolünde yer aldığı Blu Tv'nin yeni dizisi İlk ve Son adlı yeni diziden olay tanıtım yayınlandı. Cesur sahneler çok konuşuldu.

Dizi Haberleri 28.06.2021 - 12:58 28.06.2021 - 12:59 Ece Sahan

Özge Özpirincçi ve Salih Bademci'nin başrollerinde yer aldığı merakla bekelenen Blu Tv içeriği diziden ilk tanıtım görücüye çıktı.

Cem Karcı'nın yönetmen koltuğunda oturduğu aşk filmi İlk ve Son diziisnden ilk tanıtım geldi. Tanıtımdaki sahneler çok konuşuldu.

Son olarak Fox TV'de yayınlanan Kadın adlı dizide yer alan Öze Özpirinçci ile son olarak Star Tv'de yayınlanan İstanbul'lu Gelin adlı dizide yer alan Salih Bademci'nin başrolünde yer aldığı Cem Karcı'nın yönetmenliğini yaptığı, dijital platform Blu Tv'de yayınlanacak olan İlk ve Son aldı filmden ilk tanıtım geldi. 

Hakan Bonomo'nun senaryosunu kaleme aldığı İlk ve Son dizisinin ilk tanıtımı yayınlandı. Tanıtımda Salih Bademci ve Özge Özpirinçci'nin cesur sahneleri yer aldı. 

İlk ve Son dizisinin tanıtımında yer alan cesur sahneler çok konuşuldu. Yayınlanır yayınlanmaz tepki gören sahneler için binlerce yorum atıldı. 

Kullanıcılar dizinin tanıtımı nedeniyle tartışma yaşadı. Bazı kullanıcılar bu sahneleri edepsizlik olarak görürlen bu yorumlara tepki ile karşılık verildi. Kullanıcılar "Sizin ar namus iki insanın birbiriyle öpüşmesinden bozuluyor, tecavüzden, canlıları öldürmeden, saldırganlıktan, kinden, nefretten bozulmuyor. Paralı platform üye olmadan izleyemezsinin zaten " diyerek karşılıklı atışmalar yaşadı.  

İşte o fragman;

Gelişmelerden Haberdar Olun

@