Özgür Ozan Arka Sokaklar Dizisinden Neden Ayrıldı? İşte Ayrılığın Sebebi!

Arka Sokaklar dizisinkn Hüsnü Çoban'ı Özgür Ozan diziden neden ayrıldı?

Dizi Haberleri 20.07.2021 - 00:29 20.07.2021 - 00:42 Ece Sahan

Kanal D'nin fenomen dizisi Arka Sokaklar dizisinde ayrılıklar bitmiyor! Çocukluklarını dizide geçiren Onur Bay ve Yüsra Geyik'ten sonra Özgür Ozan da diziden ayrıldı! 

Arka Sokaklar dizisinde Çoban ailesi dağıldı! Haftalar önce ilk bizim duyurduğumuz ayrılık kararı netleşti! 

Arka Sokaklar dizisinde ilk bölümden itibaren Hüsnü Çoban karakterine hayat veren oyuncu Özgür Ozan dizisen ayrıldı! 

Diziden ayrılmak istediğini yapımcıya ileten oyuncunun vedası kesinleşti. Yıllardır dizide yer alan ve sosyal medyada "adamlar gerçekten memur oldu" mizahı yapılan Arka Sokaklar ailesi dağılıyor. Hüsnü Çoban karakteri sürekli olarak vurulan ve ölmeyen bir karakteri olarak da sosyal medyada mizah konusu olmuştu. 

Kanal D'nin uzun soluklu dizisi Arka Sokaklar Rıza Baba, Hüsnü Çoban, Mesut gibi karakterleri ile fenomen olmuştu. Yıllardır birinciliği kimseye kaptırmayan diziye bu sene nazar değdi.

Arka Sokaklar dizisinde yıllar boyunca yer alan isimler bu sene ayrılık kararı aldı. Dizinin Hüsnü Çoban'ı Özgür Ozan 15 yılın ardından diziye veda kararı aldı!

Hüsnü Çoban'ın Yerine İsmail Demirci Geliyor Haberi Yalan Çıktı!

Arka Sokaklar dizisinde yaşanan ayrılık depremi dizinin hayranları tarafından daha alışılmamışken Hüsnü Çoban karakterin yarattığı boşluğu İsmail Demirci dolduracak haberleri ortaya atıldı. 

Özgür Ozan'ın yerine İsmail Demirci'nin geleceği yönünde haberler doğru mu merak edilmişti.. Haberler ilk ağızdan kesin bir ifade ile yalanlandı.

Show TV'de ekrana gelen Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisyle ekrana gelen İsmail Demirci, Arka Sokaklar dizisine dahil olduğu haberlerini paylaşarak "Yalan Haber" yazdı.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@