Pandemi Destek Kredisi Tekrar Verilecek, Son Dakika: 4 Banka Yeni Kampanyalarını Duyurdu ve Başvuruları Alıyorlar. Sizlerde hemen başvuru yaparak, bu destekleri alabileceksiniz. İhtiyaç kredisi kullanmak isteyen müşteriler bankaların pandemi kredilerine başvuru yaparak daha uygun faizlerle ve ertelemeli kredi seçenekleri ile işlem yapabilirler.

Kredi başvurusu yapacak olan kişi ihtiyaç kredisi kullanacaksa banka şartlarına uygun olması durumunda vereceğimiz bu 4 banka üzerinden hızlı bir şekilde kredi kullanabilir. Kredi başvurusu yaptıktan sonra bankalar onay vermesi durumunda da hemen aynı gün içerisinde krediyi kullanacaksınız.

İhtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan müşterilerin daha önce banka çalışmalarının olması gerekiyor. Kredi ve kredi kartı kullanmamış olan kişiler sadece kredi kartı başvurusu yapması gerekiyor. Banka kredi notunuz yüksek ise bu 4 bankadan hızlı bir şekilde kredi kullanabilirsiniz.

Akbank pandemi destek kredisi başvurusu nasıl yapılır?

Akbank üzerinden pandemi destek kredisi başvurusu yapacak olan müşteriler bankanın internet bankacılığı olan Akbank Direkt uygulamasına girerek buradan kredi başvurusu yapabilir.

Kredi başvurusu sonucu onaylanan kişilerde online olarak kredileri hesaplarına atabilinmektedir. Akbank için verdiği bu krediler de 3 ay erteleme imkanı müşterilerine sunuyor. 50.000 TL'ye kadar verilen ihtiyaç kredisi 36 ay vade ile de ödeme tablosu oluşturulabiliyor. Kredi başvurusu sonrasında kredi notu 1200 ve üzerinde olan kişilerin kredi değerlendirilmesi yapılacaktır.

İş Bankası pandemi destek kredisi başvurusu nasıl yapılır?

Size en yakın İş Bankası şubesine giderek 50.000 TL'ye kadar kredi başvurusunun kimlik ve gelir belgenizi vererek yapabilirsiniz. İş Bankası kredi başvurusu yaptıktan sonra banka hemen sizlere ne kadar onay vereceğini söyler. Onaylanan kredinizi banka şubelerinden kullanabilirsiniz.

pandemi-destek-kredisi-tekrar-verilecek-son-dakika-4-banka-yeni-kampanyalarini-duyurdu-ve-basvur1

İş Cep uygulaması kullanan kişilerde İş Cep uygulaması üzerinden online kredi alabilir. 36 ay vadeye kadar verilen krediler de ilk taksit ödemeniz de 3 ay erteleme yapabiliyorsunuz. Üstelik internet üzerinden kullandığınız krediler masrafsız kredi olarak sizlere verilir.

TEB Bankası pandemi destek kredisi başvurusu nasıl yapılır?

Cep telefonunuzun mesajlarına girerek 44/66 numarasına göndererek bu bankadan kredi başvurusu yapabilirsiniz. TEB Bankası kredi başvurusu yapan müşteriler kimlik numaralarını verdikten sonra 10 dakika içerisinde mesaj ile kredi sonucunu cep telefonundan alır. Onaylanan kredi en yakın banka şubesinden kullanabilirsiniz. Ayrıca bankanın internet sitesi üzerinden de kredi başvurusu yapabiliyorsunuz.

Garanti Bankası pandemi destek kredisi başvurusu nasıl yapılır?

Garanti Bankası üzerinden de pandemi destek kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Size en yakın banka şubesine giderek veya bankanın internet bankacılığına kullanıyorsanız. Garanti mobil uygulamasına girerek kredi başvurusu yapabiliyorsunuz. 100.000 TL'ye kadar verilen bu kredilerde ilk taksit ödemenizde de 3 ay erteleme imkanı Garanti Bankası sizlere sunuyor. Toplamda 100 bin TL kredi aldığımızda 36 ay vadeye kadar ödeme tablosu oluşturabilirsiniz.