Pandemi Kredisi İçin Son Uyarı, 3 Gün Sonra Bitecek! En Az 10000 TL Veriliyor, Başvuru Yaparak Onay Alınacak!

Pandemi Kredisi İçin Son Uyarı, 3 Gün Sonra Bitecek! En Az 10000 TL Veriliyor, Başvuru Yaparak Onay Alınacak! Pandemi kredisi düşük faizli krediler olarak biliniyor. Peki şartlar nedir? İşte detaylar.

Ekonomi 27.06.2021 - 11:36 27.06.2021 - 11:37 Vural Pars

Pandemi döneminde bankaların yapmış olduğu kredi kampanyaları için son uyarı geldi. 30 Hazirana kadar kredi başvurusu yapılacak. Sizlerde yer düşük faizli olarak pandemi kredilerini kullanmak istiyorsanız, bankalara başvuru yaparak, hemen onay alabilir ve onay aldıktan sonra da ilk kredi taksit ödemelerinizi 3 ay erteleme yapabilirsiniz. Pandemi destek kredileri veren bankalar, kamu bankaları özel bankalar ve faizsiz kredi veren katılım bankaları olmaktadır. Bu bankalar üzerinden kredi başvurusu yapabilir kredi hemen kullanabilirsiniz. Pandemi destek kredilerinde en düşük limit 10.000 TL olarak biliniyor. 10.000 TL ile 100.000 TL arasında kredi veren bankalarda vardır. Özellikle en çok tercih edilen bankalardan birisi olan ve devlet bankası olan Ziraat Bankası üzerinden 100000 TL'ye kadar gelir belgesiz, pandemi kredisi alabiliyorsunuz. 

Ziraat Bankası, Pandemi Destek Kredisi Başvurusu 

Ziraat Bankası üzerinden, pandemi destek kredisi başvurusu yapabiliyorsunuz. Kredi başvurusu yapacak olan kişiler belirli şartlara uygun olması durumunda, Ziraat Bankası üzerinden 10000 TL ve üzerinde kredi başvurusu yapabilir. Ziraat Bankası, özellikle kendi banka müşterisi olan kişilere bu kredilerde daha düşük faiz oranları ile işlem yapıyor. 36 ay vadeli 3 ayı ertelemeli verilen, pandemi destek kredilerinde kredi onayı alan kişiler aynı gün içerisinde kredi kullanabilir. Ziraat Bankası internet sitesi üzerinden başvuru yapabilir veya bankanın şubelerine giderek işlem yapabilirsiniz. 

Denizbank, pandemi destek kredisi süresini uzattı. 

Denizbank 1 Hazirana kadar olan pandemi destek kredisi süresini 30 Hazirana kadar uzattı. 3 gün kalan kredi kampanyasına başvuru yapan kişiler daha önceki düşük faiz oranlı kredi başvuruları yapacaklardır. Düşük faiz oranlarından yararlanmak isteyen kişiler banka şubelerinden başvuru yapması gerekiyor. Eğer internet üzerinden veya SMS ile kredi başvurusu yaparsınız, bankanın şuanki olan güncel kredi faiz oranları ile işlem yapabilirsiniz. İhtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyen kişiler cep telefonlarının mesaj kısmına girerek kredim yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numaralarını da yazarak, 32 80 numarasına gönderebilirler. Bu şekilde yapılan kredi başvurularında, onay alan kişiler hemen kredilerini hesaplarına atabilirler. Eğer hesabınız yoksa da banka şubesine giderek kimliğinizle kredi kullanabilirsiniz. 

kredi-pandemi

Faizsiz, pandemi destek kredisi hangi bankalardan alınıyor?

Pandemi destek kredisi kullanacak olan kişiler eğer faizsiz işlem yapmak istiyorsa, Türkiyede bulunan 6 adet katılım bankası üzerinden sıfır faizli kredi başvurusunda bulunabilirler. Ziraat Katılım Bankası Vakıf Katılım Bankası Emlak katılım bankası Kuveyt Türk Katılım Bankası Albaraka Türk Katılım Bankası ve 0 Türk sermayesi olan Türkiye Finans Katılım Bankası üzerinden, pandemi destek kredisi başvurusu yapabilir, faizsiz kredi kullanabilirsiniz. Size en yakın katılım bankası şubelerine giderek veya bankaların resmi internet sitesi üzerinden kredi başvurularını yaparak, 36 ay vadeye kadar kar payı oranlarıyla kredi kullanabilirsiniz. Bankalar düşük kar payı oranları ile kredi verecektir.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@