Pandemide Nakit Sıkıntısı Çeken Vatandaşlara Halkbank 15.000 TL Veriyor! ATM’den Aynı Gün Çekiliyor!

Kamu bankaları arasında yer alan Halkbank müşterilerinin nakit ihtiyacına son vermek üzere kampanyalarını düzenlemeye devam etmektedir.

Ekonomi 24.10.2021 - 22:26 24.10.2021 - 22:26 Vural Pars

Pandemide Nakit Sıkıntısı Çeken Vatandaşlara Halkbank 15.000 TL Veriyor! ATM’den Aynı Gün Çekiliyor!

Kamu bankaları arasında yer alan Halkbank müşterilerinin nakit ihtiyacına son vermek üzere kampanyalarını düzenlemeye devam etmektedir. Nakit ihtiyacınız var ise şuanda Halkbank ATM’leri üzerinden 15 bin TL tutarına kadar acil nakit avans çekme hakkına sahipsiniz. Günlük giderlerin karşılanması ve farklı doğan ihtiyaçlardan dolayı nakit gereksinimi duyulabilmektedir. Böyle durumlar karşısında yakın çevrenizden borç almak zorunda kalmayacaksınız. Ziraat ve Halkbank tarafından sunulan nakit avans şansı ile birlikte ihtiyacınızı giderebilirsiniz.

Bankalardan kredi çekebilmek için vatandaşlar yoğun uğraşlar vermektedir. Acil nakit ihtiyacı doğması halinde bankalardan talep edilen kredilerde birden fazla belge talep edilerek zorlu koşullar öne sürülmektedir. Kredi onay süreçlerini beklemek yerine birçok vatandaş nakit avans ile bu çözüm yoluna gidiyor. Halkbank yine müşterilerini düşünerek karşılarına nakit avans kampanyası ile çıkıyor. Dilediğiniz zaman Halkbank ATM’lerine giderek kampanyadan faydalanabileceksiniz. Üstelik aynı gün içerisinde çekebilme imkanı da sunuluyor.

Nakit Avans Nedir?

Kredi kartı ile kredi dışında kalan ancak nakit ihtiyacını gidermeye yönelik bir destek kampanyasıdır. Bankalar tarafından kullanılan kredi kartlarına ek olarak acil durumlarda nakit avans çekilebilmesine imkan sunmaktadır. Hatta bir gece içerisinde ATM’lerden 15 bin TL tutarına kadar nakit avans çekebilirsiniz. Şuanda ise Halkbank nakit avans sunarak müşterilerinin pandemi döneminde biraz nefes almasını kolaylaştırıyor.

pandemide-nakit-sikintisi-ceken-vatandaslara-halkbank-15000-tl-veriyor-atmden-ayni-gun-cekiliyor1

Halkbank Nakit Avans

Halkbank Paraf Kredi kartına sahipseniz şuanda 15 bin TL nakit avans çekme şansına sahipsiniz. Üstelik çekilen tutarı ise 12 aya varacak vadeler üzerinden ve 1.98 faiz oranı ile ödeme kolaylığı da sizlere sunulmaktadır. Aynı zamanda Halkbank tarafından sunulan tek vade 12 ay ile de sınırlı değildir. Vadeler 3,6,9 olarak farklı seçeneklerde tercih edilebilmektedir. 15 bin TL tutarına kadar alınabilecek nakit avans Halkbank’a ait internet şubesi, Mobil şube, Halkban’a ait banka şubeleri ile ATM üzerinden alınabilmektedir. Halkbank sunduğu 15 bin TL taksitli nakit avans imkanından yararlanmak istiyorsanız 12 ay süresince 1.451,35 TL olarak taksitlerinizi ödeyebilirsiniz. 12 Ay sonunda toplamda Halkbank’a ödenecek olan tutar ise 17.416,20 TL olmaktadır.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@