Pandemiye Özel Yeni Destek Müjdesi Geldi! Ziraat Bankası'ndan Vatandaşa 70000 TL Kredi

Ziraat Bankası 70000 TL kredi fırsatı! Vatandaşlara pandemiden ötürü yeni destek paketleri bankalar tarafından hayata geçiriliyor.

Ekonomi 03.08.2021 - 23:25 03.08.2021 - 23:25 Berkay Keskin

Son olarak Ziraat Bankası pandemi özel destek kredisini duyurdu. Ziraat Bankası'ndan 70 bin TL kredi fırsatının tümd etayları haberimizde sizlerle...

Pandemi sebebiyle ekonomik olarak zorlu süreçlerden geçen esnaf ve yurttaşlarımıza Ziraat Bankası tarafından düşük faiz oranıyla 70 bin TL kredi fırsatı sunuluyor. Bilindiği gibi ekonomik olarka zorlu süreçten geçtiğimiz şu günlerde pandemi sebebiyle koşulların daha da zorlaştığı ve özellikle de esnafların ciddi sorunlarla karşı karşıya kaldığı gözlemleniyor. Covid-19 ile mücadelede aşılamanın çoğalmasıyla beraber artık virüsün son bulmasına yönelik umutlar artıyor. 

Koronavirüsün olumsuz etkilerinin azalmasıyla beraber esnaflara gerçekleştirilecek ekonomik destekler ile bu zorlu süreçlerden kısa bir süre içerisinde kurtulmak amaçlanıyor. Koronavirüsün oluşturduğu ekonomik etkilere karşılık bankalardan krediler duyurulurken; pandemi desteği yerine geçecek Ziraat Bankası 70 bin TL kredi paketi düşük faiz fırsatıyla müşterilere sunuluyor. 70 bin TL'lik kredi ile özellikle esnafların da rahat bir nefes almasını amaçlayan Ziraat Bankası; uzun vade seçenekleriyle ödeme planlarında da esneklik sağlıyor.

Yaşanan aksaklıkların ardından Ziraat Bankası tarafından özür yerine geçecek bazı kredi paketleri duyuruldu. Meydana gelen bu aksaklık sebebiyle oluşan mağduriyetleri ortadan kaldırmak adına Ziraat Bankası şimdi de 70 bin TL'lik kredi ile dikkatleri üzerine topladı. Kredinin oldukça düşük faiz ile sunulması, uzun vadeli olması ise pandeminin yol açtığı ekonomik sıkıntıları ortadan kaldıracak.

70 Bin TL'lik Destek Kredisi Ayrıntıları

Ziraat Bankası tarafından verilen 70 bin TL'lik kredinin ayrıntıları ise, bu krediye karşılık bankanın faiz oranı %1,60 olarak duyuruldu. Bunun beraberinde 36 aya varan vade fırsatı sunan banka kredinin masraf bedellerini ise 300 TL olarak belirledi. Ziraat Bankası'nın 36 aya varan vade fırsatı ile verdiği 70 bin TL'lik kredisinde önemli bir diğer ayrıntı da aylık ödemelerinin uygun olmasıdır. Kredinin aylık taksit tutarı 2.200 TL olarak belirlendi. 36 ay vade sonunda gerçekleştirilecek ödemelerle beraber bankaya geri ödenecek olan tutar ise 100 bin TL olacak.

Ziraat Bankası Destek Kredisine Başvuru Nasıl Yapılır?

Ziraat Bankası'nın 70 bin TL'lik kredisine başvuru yapmak isteyen vatandaşlar nereden ve nasıl başvuru yapacaklarını merak ediyor. Başvuru yapmak için bir çok seçeneğiniz bulunuyor. Bu yollardan biri bankanın mobil uygulaması üzerinden başvuru yapmak, yine bankanın internet adresi üzerinden krediye başvuruda bulunabilirsiniz. Ayrıca SMS yolu ile bankaya başvuruda bulunabileceğiniz gibi isteyen vatandaşlar en yakın Ziraat Bankası şubesine müracaat ederek işlemlerini gerçekleştirebilmektedir.

Vatandaşlar krediye yönelik ayrıntıları merakla araştırıyor. Kredinin ayrıntılarının gündeme gelmesiyle beraber nakit ihtiyacı olanlar bankaların sunduğu kredileri kıyaslıyor ve kendilerine en uygun krediden faydalanmak için başvuruda bulunuyor. Ziraat Bankası destek kredisine yönelik ayrıntıları resmi internet adresine giriş yaparak görüntüleyebilir ve inceleyebilirsiniz. Mobil bankacılık üzerinden ve şubelerden başvuruları kabul eden banka kısa bir süre içinde kredi başvurularına geri dönüş yapıyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@