Panorama ekibi Acun için fiyasko! Survivor'da elenen isim sızdı giden yarışmacı yine çok ağlatacak

Survivor'da gidecek yarışmacı bu defa Panorama ekibinden sızdı. Damla Can canlı yayında elenecek yarışmacı ağzından kaçırdı.

Televizyon 17.06.2021 - 10:15 17.06.2021 - 10:15 Volkan Arık

Survivor 2021 Yarışmasında final için geri sayım artık başladı. Artık sadece 6 yarışmacı kalırken yavaş yavaş onlarda eleniyor ve 4 yarışmacıya düşünce yarı final gerçekleşecek. Survivor 2021 final adayı olan yarışmacılardan Batuhan Geçtiğimiz günlerde eğlenmiş izleyiciler gözyaşlarına boğulmuştu. Bu hafta oynanan 3 dokunulmazlık oyunu sonucunda yeni eleme adayları belli oldu ancak heyecanı kalmadı. Çünkü Survivor Panorama ekibi canlı yayında bu hafta veda edecek olan yarışmacı ağzından kaçırdı.

panorama-ekibi-acun-icin-fiyasko-survivorda-elenen-isim-sizdi

PANORAMA DA DAMLA CAN VEDA EDECEK YARIŞMACIYI AÇIKLADI

Survivor 2021 finaline doğru her eleme artık hem izleyenler için hem de yarışmacılar için büyük önem taşıyor. Yarışmacılar arasında da kıyasıya bir rekabet devam ederken en iddialı isimlerinden biri olan Batuhan'ın geçtiğimiz hafta elenerek veda etti. Batuhan'ın gidişi takım arkadaşları kadar ekran başında izleyenleri de çok üzdü. Bu hafta elenecek yarışmacının kim olacağı da çok merak ediliyordu çünkü Bundan sonraki her yarışmacı çok önemli ve hepsi final adayı olarak görülüyor. Ancak Survivor Panorama'da öğle yorumlar yapıldı ki üçüncü eleme adayı çıkmadan gidecek yarışmacının kim olduğu açıklandı.

panorama-ekibi-acun-icin-fiyasko-survivorda

PANORAMA EKİBİ DORA'NIN GİDECEĞİNİ İDDİA

Batuhan Karacakaya'nın ayrılığı ile birlikte hem izleyiciler hem de yarışmacılar büyük şok yaşarken bu haftanın eleme adayları İsmail Balaban, Aleyna Kalaycıoğlu ve Dora oldu. Dün akşam yapılan Ada konseyinde 3 isim arasında oylama yapılmadan önce Ayşe İsmail Balaban ile ilgili bir rahatsızlığını dile getirdi. Ayşe'nin bu sözleri karşısında sosyal medya kullanıcıları ayağa kalktı ve İsmail Balaban’a oylama öncesinde böyle bir şeyin söylenmesinin yanlış olduğunu düşündüklerini dile getirdi. Ancak bir o kadar da Ayşe'nin tarafını tutan İsmail Balaban’ı haksız bulan izleyici vardı. Survivor Panorama ekibi ise bu hafta adaya veda edecek olan yarışmacının Dora olacağını düşünüyor. Şu anda 6 kişi kalan Survivor 2021 yarışmacıları arasında final ödevi olarak görülmeyen tek isim Dora oldu. Bu elemede Dora'nın elenmesi halinde bir sonraki eleme daha da heyecanlı olacak. Survivor 2021 yarı finali için sadece 4 yarışmacı bileti alabilecek ancak Dora'nın elenmesi halinde potaya girecek isimler ciddi anlamda fanı olan isimler olacak.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@