32 günlük vadeli mevduat kredi faiz oranları bol kepçe para dağıtmaya devam ediyor. Toplu parası olan vatandaşlar bankalara akın ediyor. Aylık 15.000 TL hesabınıza yatıyor. Yan gel yat para gelsin. İşte bankaların 32 günlük vadeli mevduat kredi faiz oranları

Mevduat faiz oranlarının getirisi yükselmeye devam ediyor. 32 günlük vadede en yüksek vadeli mevduat faiz getirisini elde etmek isteyenler, yüksek faiz oranları ile birikimlerini gündüz vadesiz, gece vadeli avantajlı hesaplar ile değerlendirebiliyorlar. Mevduat birikimine göre aylık getirisi de değişen söz konusu hesaplar ile vatandaşların kolayca kazanç elde etmeleri sağlanıyor. Öte yandan KKM hesaplarının yanı sıra daha farklı esnek mevduat hesaplarını kullanmak isteyenlerin de sayısı artmaya başladı. Peki, en yüksek mevduat faiz oranı hangi bankada? İşte detaylar… Denizbank’tan avantajlı mevduat faiz oranları sunulmaya devam ediyor. 32 günlük vadede 1.365 TL’ye varan net kazanç fırsatı ve birçok avantajlı bankacılık hizmeti bir arda sunuluyor. Kenarda TL birikimi olanlara en cazip kazanç oranları ile birikimlerini değerlendirme fırsatları sunulmaya devam ediyor.

Denizbank Hoş Geldin Faizi

Para babası olacaksınız! Cüzdanlar patlayacak! Aylık 15.000 TL alıyorsunuz! 32 günlük vadeli mevduat kredi faiz oranları... MobilDeniz’den müşteri olma ve hesap açma işlemlerini tamamlayanlar %18,50’den başlayan avantajlı faiz oranları birikimlerini cazip oranlarla değerlendirme fırsatı elde edebiliyor. Yüksek hoş geldin faiz oranları ile TL birikimlerini en yüksek faizler ile değerlendirmek isteyenler, dijital kanallar üzerinden başvurularını yaparak yüksek faiz getirisinden yararlanabilecekler. Denizbank vadeli hesap kapsamında dijital kanalları kullanarak işlem yapanlar 30 – 180 gün vade aralığında 5 bin TL’den 1 milyon TL’ye kadar olan birikimlerini yüzde 18,50 faiz oranları ile değerlendirebilmektedir.

80.000 TL mevduat birikimi için 32 günlük vadede aylık 1.232,66 net kazanç sunan Denizbank, hoş geldin faizi süresi bitiminden ardından da yüksek oranlarla birikimlerin katlanmasını sağlamaktadır.

Mevduat Hesabı Faiz Oranları Ne Kadar Oldu?

En yüksek mevduat faiz oranları ile bankalardan cazip teklifler sunulmaya devam ediyor. En yüksek hoş geldin faiz oranlarına sahip bankalar ve faiz oranları ise şöyle:

·         Burgan Bank ON Hesap: %20,25

·         Fibabanka Kiraz Hesap: %20

Jandarma Genel Komutanlığı, İş Arayanlara Kapılarını Açıyor: 29 İşçi Alımı Başvuruları Başladı! Jandarma Genel Komutanlığı, İş Arayanlara Kapılarını Açıyor: 29 İşçi Alımı Başvuruları Başladı!

·         ING Bank e – Turuncu Hesap: %19

·         Akbank Vadeli Hesap TL: %18,25

·         TEB Marifetli Hesap: %17,50


900.000 TRY için 32 Gün Mevduat Kazançları