Para lazım diyenler para ihtiyacı tespit edilen vatandaşlar, 15.000 TL almak hedefiyle müracaat işlemlerini gerçekleştirerek hemen hesaplarına yüklenme alabiliyor.

TBMM geçti: 150 bin TL faizsiz kredi başladı! TBMM geçti: 150 bin TL faizsiz kredi başladı!

Para lazım diyenler para ihtiyacı tespit edilen vatandaşlar, 15.000 TL almak hedefiyle müracaat işlemlerini gerçekleştirerek hemen hesaplarına yüklenme alabiliyor. Nakit lüzumu olan ve bu da tespit edilen vatandaşlar, 15.000 TL ödeme almak hedefiyle müracaat işlemlerini yapmaları yeterlidir. 3 sene vade alternatifi ve 90 gün ertelemeli olacak şekilde yayılan kredi kampanyası duyurusunu resmi internet sitesinden duyuran Akbank, kredi notu 1100 ve daha da üstünde olan vatandaşlar yönünden başlattığı bu kampanyada müracaat işlemlerini gerçekleştirecek vatandaşlara kendi hesapları bu bankada olması durumunda şubelere gitmeye de lüzum olmadığını kredi üstünlüğü sağlayacaktır. İhtiyaç kredisi kullanmak hedefiyle acil ihtiyaçlarımızın olması durumunda 3 dakika içinde sizlere kredi neticesini sunacak Akbank, kredi notuna göre faiz oranlarından yararlanarak, en makul en taban faiz oranları ile sizlere pek çok avantajı da sunar. 

Akbank cep telefonu SMS ile kredi başvurusu nasıl yapılır?

Akbank tüketici kredisi müracaatı işlemlerini yapacak olan vatandaşlara önce SMS ile kredi alma şansı vermektedir. 

Akbank SMS ile tüketici kredisi müracaatı işlemlerini gerçekleştirecek vatandaşlar, Kredi yazarak boşluk bırakıp, Vatandaşlık numaralarını yadıktan sonra 4425'e mesaj atmaları yeterli oluyor. 3 dakika içinde kredi onayının alınmasından anında sonra tüketici kredisini almak için Akbank'ın size en yakın şubesine gitmek yeterli oluyor. Eğer gidemiyorsanız mobil bankacılık programları üzerinden direkli bir şekilde hesaba 15.000 TL'nin aktarılması mümkündür.