Akbank para musluklarını şarıl şarıl akıtıyor. Kendi müşterilerine karşılıksız 4 bin 200 TL yatırıyor. İşte detaylar...

Akbank resmi internet adresinden yaptığı açıklama kapsamında müşterilerine minimum 4 bin 200 TL yatıracak. Bunun için Akbank müşterilerinin müracaatlarını tamamlaması gerekiyor. Kampanya katılımı ise 31 Mayıs 2023 tarihi itibariyle son buluyor. Karşılıksız ödemelerden yararlanmak isteyen Akbank müşterileri en geç salı günü başvurularını gerçekleştirmeli. 

Akbank’ın emekli maaş müşterileri için sunduğu karşılıksız ödemeler için son 3 günü var. Başvuruların yapılmasıyla birlikte Akbank emekli maaş müşterilerine minimum 4 bin 200 TL karşılıksız emekli promosyon ödemesi yatırılacak. Peki, Akbank emekli promosyon ne kadar? Akbank emekli promosyonu ne zaman yatacak? İşte ayrıntılar... 

akbank emekli promosyon başvurusu

AKBANK EMEKLİ PROMOSYONU NE ZAMAN YATACAK? 

Akbank maaş müşterisi olan emekli vatandaşlar başvuru işlemlerini tamamladıktan sonra ilk maaşın yatması önemlidir. İlk kez Akbank hesabına aylığı yatırılan emekliler promosyonlarını da en geç 2 ila 3 iş günü çerçevesin de hesaplarında görebilmektedir.  

AKBANK EMEKLİ PROMOSYON BAŞVURUSU NASIL YAPILIR? 

Akbank, emekli maaş müşterilerine çeşitli yollarla promosyon başvurusu yapma şansı sunuyor. Emekli maaş müşterileri Akbank’ın tüm şubelerinden başvurularını yapabilmektedir. Ancak şubeye gitmekle uğraşmadan online olarak mobil uygulamadan ya da internet bankacılığından da işlemleri gerçekleştirmek oldukça kolay ve hızlıdır.  

AKBANK EMEKLİ PROMOSYONU NE KADAR YATIYOR? 

Akbank emekli promosyon ödemeleri her bankada olduğu şekilde yatan maaş meblağsına bağlıdır. Maaşın miktarına oranla yatan emekli promosyonu maaş arttıkça yükselmektedir. Buna göre 3 yıl kalma sözünü Akbank’a vermiş olan emekli maaş müşterilerine yatan tutarlar aşağıdaki gibidir: 

akbank emekli promosyon ne kadar

4 bin 200 TL, maaşı 3 bin 499 TL’ye kadar hesabına geçenlere, 

4 bin 850 TL, maaşları 3 bin 500 ile 7 bin 499 TL arasında olanlara, 

Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank banka hesabı olan kişilere duyuru yaptı! Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank banka hesabı olan kişilere duyuru yaptı!

6 bin 250 TL, aylıkları 7 bin 500 ile 9 bin 999 TL aralığında yatanlara,  

7 bin TL, 10 bin TL ve üstünde aylığı hesaba geçenlere yatmaktadır. 

Bunun yanı sıra Akbank maaş müşterisi olan emekliler 12 ay içinde yapacağı 1000 TL alışveriş sözünü vermesi halinde 1.500 TL chip parasını da dilediği şekilde harcayabilmektedir.