Bankanın faizsiz şekilde ödeme yapacak olması müşterilerini sevindirdi. Sıfır faizle hangi şartların arandığını merak ediyorsanız haberimizi okuyabilirsiniz. Nakit ihtiyacınıza anlık çözüm sağlanacak.

Nakit sorununuza anında ilaç gibi çözüm İş Bankası'ndan geldi. 20 bin TL ödemeyi faizsiz şekilde üstelik uygun ödeme koşullarıyla yapacak. 6 ayda geri ödeyebileceksiniz. Bu süreden uzun zamanda ödemek isterseniz ek faiz uygulanacak. İş Bankası, dijital bankacılıkta öncü adımlarla dikkat çekiyor. Mobil bankacılığa yeni katılan müşteriler için İşcep uygulamasından özel teklifler sunuluyor. Özellikle kış aylarının yaklaşması ve ekonomik zorluklarla mücadele edenler için uygulama üzerinden hızlı bir mülakatla kredi başvurusu yapma imkanı sunuluyor. Bu fırsatla, okul masraflarından tatil planlarına, otomobil giderlerinden diğer acil ihtiyaçlara kadar pek çok konuda maddi destek sağlanabilecek. İş Bankası, 20 bin liraya kadar sıfır faizli nakit avans imkanıyla sektörde fark yaratmayı hedefliyor ve müşteri deneyimini zirveye taşımayı amaçlıyor.

Ziraat Bankası, İhtiyaç Kredisi Kampanyasıyla Müşterilerine 33.000 TL Nakit Desteği Sunuyor! Ziraat Bankası, İhtiyaç Kredisi Kampanyasıyla Müşterilerine 33.000 TL Nakit Desteği Sunuyor!

Başvurular Resmi İnternet Sitesinden Yapılacak

İş Bankası'nın bu özel kampanyasının detaylarına hem bu haberde hem de bankanın resmi web sitesinde ulaşabilirsiniz. Ancak kampanyadan faydalanmak için bazı şartları yerine getirmeniz gerekiyor. 31 Ekim'e kadar İşcep uygulaması üzerinden banka müşterisi olmanız ve kredi kartı başvurunuzun onaylanması gerekiyor. Ardından bankanın sunduğu birçok avantajdan hemen faydalanmaya başlayabileceksiniz.

işbankasıııı

20 Bin TL Nakit Avans Teklifi

Kampanya dahilinde alabileceğiniz minimum nakit avans miktarı 300 lira iken, maksimum 20 bin lira olarak belirlenmiş. Bu özel teklif sadece İşcep ve Maximum Mobil uygulamaları üzerinden geçerli. Diğer detaylar ise kartınızın kullanılabilir limitine bağlı olacak. Ancak unutmayın, bu sıfır faizli taksitli nakit avans teklifinden en fazla iki kez ve toplam 20 bin lirayı aşmamak kaydıyla yararlanabilirsiniz.

Anında 5 Bin TL Kullanabilirsiniz

Kredi kartınız onaylandığında, 5 bin liraya kadar olan miktarı anında faizsiz taksitli nakit avans olarak kullanabileceksiniz. Eğer 6 ay vade size kısa gelirse veya 20 bin liranın üzerinde bir miktar ihtiyacınız varsa, bankanın diğer kredileri için belirlenen faiz oranları geçerli olacak. İş Bankası'nın bu teklifiyle finansal ihtiyaçlarınıza kolaylıkla çözüm bulabilirsiniz.