32 günlük mevduat hesabı olanlar artık paraya para demiyor. Yatırdığınız paralar durduğu büyüyor. 32 günlük mevduat ile aylık 12 bin TL alıyorsunuz.

32 günlük vadeli mevduat hesaplarında faiz oranları düşüyor. Kısa süre önce yüzde 20’lerin üzerinde faiz oranları ile dikkat çeken birçok banka yeni dönemde faiz oranlarını geri çekti. Kur korumalı TL mevduat hesaplarına olan ilginin de artmasıyla mevduat hesaplarının faiz oranları da araştırılmaya başladı. Birçok banka tarafından yeniden güncellenen faiz oranları en yüksek getiriyi elde etmek isteyenlere avantajlı bankacılık hizmetlerinden de yararlanmaları imkanını sağlıyor. Yüksek faiz oranlarından yararlanarak, 32 günlük vadede en iyi faiz getirisini almak isteyenler için kolay başvuru imkanları da tanınıyor. Peki, en yüksek mevduat faiz oranları hangi bankada? İşte yanıtı…

Türk Lirası birikimlerini banka hesaplarında durduğu her an yüksek hoş geldin faizleri ile değerlendirmek isteyenlere bankalardan cazip teklifler sunulmaya başladı. Birçok bankacılık ayrıcalığından da yararlanarak birikimlerini katlamak isteyenlere yüksek oranlarda getiri fırsatı sunuluyor. Kur korumalı TL mevduat hesapları ve günlük vadeli hesaplara ilginin ise arttığı kaydedildi.

Bankaların Hoş Geldin Faiz Oranları Ne Kadar?

Paranıza para katın! Durduğu yerde katlansın! 32 günlük mevduat hesabı faizlerinin pimi çekildi! Aylık 12 bin TL alın. 32 günlük en yüksek faiz veren banka %20,50 faiz oranı ile dikkat çekiyor. Şu an için iki banka tarafından sağlanan bu yüksek oran çeşitli ek ürün kullanımı ile birikimlerini değerlendirmek isteyen kullanıcılara sunuluyor. Öte yandan yine ek ürün kullanarak hoş geldin faizi süresi sonunda da aynı oranlarla devam ederek bitmeyen hoş geldin faizi fırsatından da yararlanmaları sağlanacak.

En yüksek mevduat faiz oranları:

·         Alternatif Bank VOV Hesap Faiz Oranı: %20,50

·         Fibabanka Kiraz Hesap Faiz Oranı: %20,50

·         Akbank Vadeli Hesap TL Faiz Oranı: %18,25

·         Burgan Bank ON Hesap Faiz Oranı: %20,25

·         HSBC Modern Hesap Faiz Oranı: %18

·         Halkbank Vadeli Mevduat Hesabı Faiz Oranı: %14,75

4A, 4B, 4C ve EYT emeklilerine ek ödeme fırsatı 4A, 4B, 4C ve EYT emeklilerine ek ödeme fırsatı

·         Vakıfbank Tanışma Faizli Hesap Faiz Oranı: %17

·         ING Bank e – Turuncu Hesap Faiz Oranı: %19  

·         Denizbank E – Mevduat Hesap Faiz Oranı: %18,75

·         Enpara Vadeli Hesap Faiz Oranı: %16,25

·         Odeabank Oksijen Hesap Faiz Oranı: %18,25

·         TEB Marifetli Hesap Faiz Oranı: %17,5

·         Türkiye İş Bankası Vadeli TL Hesabı Faiz Oranı: %14,60

700 Bin TL Aylık Faiz Getirisi Ne Kadar?

En yüksek mevduat faiz oranları ile birikimlerini değerlendirmek isteyenler 32 günlük vadede 700.000 TL için 11.951  TL net kazanç elde edebilmektedir. Yüzde 20,5 faiz oranlarından yararlanarak en düşük yatırım için bile cazip kazanç oranları sunulmaktadır.