Paraya Sıkışanlar Emekli İse, Emekli Maaşınıza Ek Olarak 50.000 TL Ödeme Alacaksınız! Karar Bugün Verildi!

Emekli olan vatandaşlar, emekli maaşlarını hesaplarına ek olarak 50000 TL'ye kadar ödemeleri, Denizbank ve Akbank'ın başlatmış olduğu kampanya ile birlikte acil kredi adı altında almaktadırlar. Emekli olan vatandaşlar, 50000 TL'ye kadar bu iki banka üzerinden kullanmış oldukları kredilerde başvuru şartlarına uygun olmaları durumunda istedikleri zaman kredi ödemelerini gerçekleştiriyor. 

Emekli maaş hesabınız aracılığı ile birlikte başvurunuzu gerçekleştirebileceğiniz, Denizbank ve Akbank'ın başlatmış olduğu, ihtiyaç kredisi kampanyasında 3 ay ertelemeli ve 36 ay vadeli kredilerin yanısıra diğer bankalardaki olan borçlarınızı kapatabileceğiniz borç kapatma kredileri de verilmektedir. 

Twitter Blue ile Nasıl Para Kazanılır? Elon Musk Para Kazanma Özelliğini Açtı! Twitter Blue ile Nasıl Para Kazanılır? Elon Musk Para Kazanma Özelliğini Açtı!

En yakın banka şubesi üzerinden de işlemlerinizi yapabileceğiniz ve kredi kullanabileceğiniz bu kampanyalar dahilinde ihtiyaç kredisi kullanacak olan tüm vatandaşlara belirli şartlar dahilinde kredi ödemeleri hemen verilmektedir. 

Denizbank, Emekli Kredisi Başvurusu Nasıl yapılır?

Denizbank üzerinden Emekli Kredisi kampanyasına katılarak, başvurularını gerçekleştirmek isteyen vatandaşların başvurularını gerçekleştirmeden önce emekli maaşını DenizBank şubelerine taşımaları durumunda daha avantajlı kredi seçeneklerinden faydalanacağını söyleyebiliriz. Denizbank üzerinden emekli maaşı olan veya banka hesabı olan vatandaşlar başvurularını internet sitesi ve Denizbank, mobil uygulaması üzerinden yapmaları durumunda da masrafsız ve gelir belgesiz kredi onayı alabilmektedirler. 

Akbank Emekli Kredisi Başvurusu Nasıl yapılır?

Akbank, kendi bankasından emekli maaş alan tüm vatandaşlar için başlatmış olduğu kampanyada özellikle daha önce kredi kullanıp, düzenli ödemeler yapan vatandaşlara kendi mobil uygulaması üzerinden kredi onayı vermektedir. Akbank Direkt uygulamasına giriş yaparak buradan ihtiyaç kredisi başvurunuzu gerçekleştirebilir, onaylanan krediyi de hemen alabilirsiniz. Akbank şubelerine giderek de başvurularınızı gerçekleştirebileceğiniz bu kampanyaların yanısıra, cep telefonunuz üzerinden kredi yazıp boşluk bırakarak TC kimlik numaranızı da yazarak bu mesajı: 44 25 numarasına göndermeniz durumunda da Akbank üzerinden kredi başvurusu yapmış olursunuz.