Paribu çöktü! Paribu erişim sağlanamıyor! Paribu, bu sefer Tron Coin yükselmesi sonrası erişim sağlanamıyor. Vatandaşlar kar yapamadığı ve yüksekten satamadığı için Paribu'ya isyan ederken Paribu'dan henüz açıklama gelmedi! 4 Nisan Paribu çöktü mü? Nede

Halkbank duyurdu! 10 bin TL'ye kadar Emeklilere ödemeler verilecek! Halkbank duyurdu! 10 bin TL'ye kadar Emeklilere ödemeler verilecek!
Paribu çöktü! Paribu erişim sağlanamıyor! Paribu, bu sefer Tron Coin yükselmesi sonrası erişim sağlanamıyor. Vatandaşlar kar yapamadığı ve yüksekten satamadığı için Paribu'ya isyan ederken Paribu'dan henüz açıklama gelmedi!

4 Nisan Paribu çöktü mü? Neden girmiyor?

4 Nisan 2021 Pazar günü Paribu çökme nedeni Tron Coin. RVX Coin yakşalık yüzde 35'e yakın yükselmesi sonrası Paribu'ya giriş sağlanamadı! Paribu ne zaman düzelecek merak ediliyor!

4 Nisan tarihinde Paribu'dan açıklama gelmedi ancak son çöküşünde;

Paribu neden çöküyor?Paribu 12 Mart ve 16 Mart tarihinde yaptığı açıklamada  "CHZ/TL marketinde olağan dışı fiyat ve miktar hareketlerine bağlı emir yoğunluğu yaşanmaktadır. Bu nedenle eşleşmelerde bazı kullanıcılarımızı etkileyen kısa süreli gecikmeler söz konusudur. Konuya teknik ekibimiz tarafından müdahale edilmektedir." açıklaması yapıldı!

Ancak 4 Nisan için henüz açıklama gelmedi!

CHZ Coin yüzde yüz yükseldi!

CHZ Coin 5.36 TL görerek rekor kırarken, en son Paribu'da kaldığı fiyat 4.500 TL civarındaydı. CHZ Coin yüzde yüz yükselerek Paribu çökertti!

Paribu ne zaman düzelecek?

Paribu düzelme tarihi henüz net açıklanmadı ancak biran önce gelmesi isteniyor.