Pasha Lee kimdir, öldü mü? kraynalı oyuncu Pasha Lee neden öldü? Pasha (Paşa) Lee (Li) hangi filmlerde oynadı?

Pasha (Paşa) Lee (Li) öldü mü? Rusya ve Ukrayna arasında çıkan savaş devam ederken 12 günde dünyanın yakından tanıdığı bir isim ile ilgili acı haber geldi. Alınan bilgiye göre Ukrayna'da çok tanınan ve dünya genelinde de belli bir hayran kitlesi olan Ukraynalı oyuncu Pasha Lee Rus ordusu ile girdiği çatışmada hayatını kaybetti. Peki, Pasha Lee kimdir, kaç yaşında? Ukraynalı oyuncu Pasha Lee öldü mü?

Ukraynalı oyuncu Pasha Lee öldü mü? Rusya ve Ukrayna arasında çatışmalar devam ederken bölgede ölü sayısı her geçen gün artıyor. hemos askerlerinden hem de Ukrayna güçlerinden hayatını kaybeden çok sayıda kişi var. Savaşın 12 günü geride kalırken bir acı haber daha geldi. Ukrayna'da herkes tarafından çok tanınan ve Sevilen oyuncu ve seslendirme sanatçısı Pasha Lee ülkesini savunduğu sırada askerleri ile girdiği çatışmada hayatını kaybetti. Peki, Pasha Lee kimdir, kaç yaşındaydı? Pasha Lee hangi filmlerde oynadı?

Pasha Lee kimdir? Öldü mü?

Ukrayna halkı tarafından tanınan ve çok sevilen oyuncu Pasha Lee aynı zamanda seslendirme sanatçısıdır. Henüz 33 yaşında olan oyuncu ülkesinin Rus güçleri tarafından işgal edilmesi sonrasında Kendi isteği ile orduya katılmıştır. Alınan bilgiye göre genç oyuncu Rus askerleri ile girdiği çatışma sonucunda hayatını kaybetti.

Pasha Lee hangi filmlerde oynadı?

Gözden kaçırmayın

Boşanan İbrahim Çelikkol'a Tuğba Ekinci Darbesi! Açtı Ağzını Yumdu Gözünü! Boşanmaya Damgasını Vurdu! Boşanan İbrahim Çelikkol'a Tuğba Ekinci Darbesi! Açtı Ağzını Yumdu Gözünü! Boşanmaya Damgasını Vurdu!

Ukrayna'da birçok dizide ve filmde oynayan oyuncu aynı zamanda dünyaca bilinen Hobbit ve aslan kral gibi Hollywood filmlerine yaptığı seslendirmelerle de tanınıyordu. Aynı zamanda besteci ve televizyon sunucusu olan genç oyuncu Rus ordusu ile Irpem bölgesinde çatışmaya girdi. Rusya tarafından ülkesinin işgal edilmesi sonrasında orduya katılmak kararı alan oyuncu üniformalı bir fotoğrafını da sosyal medya hesabından paylaşmış 48 saattir bomba altında olduklarını ancak Ukrayna için savaşmaya devam ettiklerini söylemişti.