Volkswagen Passat modeli bilindiği gibi Türkiye'de en fazla satan araçlar arasında yer alıyor. Volkswagen öyle bir kampanya yaptı ki... Passat alacak olanların kırk yıl düşünse inanamadığı fiyat ortaya çıktı. İşte haberimizin detayları

Passat alacak olanların kırk yıl düşünse inanamadığı fiyat; Volkswagen herkesi araç sahibi yapmaya karar verdi... Otomobil piyasasında en çok konuşulan modeller arasında Volkswagen Passat modeli gelmektedir. Çoğu kişinin hayallerini süsleyen bu modelin fiyatları ise büyük hayal kırıklığı yaratıyor. Ancak şubat ve mart aylarında yapılan ÖTV indirimleri sonrası fiyatlarda değişiklik olmaya başladı. Bu durum Passat modeline hayranlık duyanları oldukça heyecanlandırdı. Ülkemizde genellikle geniş ailelerin tercih ettiği bu model her ay yüzde 10’luk bir zam ile fiyatları değişmekteydi.

Haziran ayıyla birlikte modellerin fiyatları yaklaşık yüzde 13 geriledi. Haberi duyan ve sıfır araç sahibi olmak isteyen kişiler Volkswagen bayilerine akın etmiş durumda. Bu kampanyaların bir daha gelemeyeceği ve bu indirimlerin yapılmayacağını düşünüp yeni araç almayı düşünenler hemen harekete geçti!

2022 Passat Güncel Fiyatlar

2022 model Volkswagen Passat araç genel olarak IMP, Elegance ve Business olarak 3 modele ayrılmaktadır. Her modelin sahip olduğu özellikler ise birbirinden farklı olmaktadır. Bu modeller arasında en çok tercih edilen model ise IMP modeli olmuş durumda. 2022 Passat IMP modellerinin güncel fiyatı ise 600 bin TL’dir. Fiyat dalgalanmalarının en çok yaşandığı model Elegance ise 850 bin TL'den başlayıp 1 milyon TL'ye kadar değişmektedir.  Özellikle iş dünyasına hâkim olan insanların tercihi lan Business modelinin de güncel fiyatları 850 bin TL olarak belirlenmiş durumda.

Vakıfbank’tan Kredi Başvurusu Gerçekleştirmek İsteyen Bireyler İçin İyi Haber: 30 bin TL Ödeme Geliyor Vakıfbank’tan Kredi Başvurusu Gerçekleştirmek İsteyen Bireyler İçin İyi Haber: 30 bin TL Ödeme Geliyor

2022 Model Passat Modellerinin Özellikleri

2022 model Passat araçların sahip olduğu beygir gücü 150 HP'dir. Öte yandan bu araçlarda dizel veya LPG gibi bir üretim söz konusu olmamaktadır. Tüm modeller benzinli olarak üretilmektedir. Motor yakıt hacimleri ise ortalama olarak 1,5 litre olarak tasarlanmıştır. Durum böyle olunca yakıt tasarrufu sağlayan modellerin başında gelmektedir. Bu modellerde şanzıman tipi ise bilinin aksine DSG tasarıma sahiptir. Yüksek güvenlik tedbirlerinin bulunduğu araç hidrolik yastık sistemine de sahiptir. Son olarak ise bu modellerin en önemli özellikleri konforlarıdır. Yapılan bir araştırmaya göre bu araca sahip olan kişiler en çok sürüş konforundan memnun kalmaktadırlar. Bu konforlu araca sahip olmak isteyenler bu kampanyaları ve ödeme seçeneklerini incelemeye başladı.

KAYNAK: ilan365.net