Festivaller ‘ahlaksızlık’ gerekçesiyle yasaklanırken sosyal medyada yayılan AKP’li belediye başkanlarının pavyonda alemi gündem oldu. Hakkari Çukurca Belediye Başkanı Ensar Dündar Kimdir? Esendere Belediye Başkanı Dırbaz Büyüksu Kimdir? soruları da başladı.

Canlı müziğe getirilen gece 1 sınırı, ve artarda gelen festival ve konser yasakları tartışılırken sosyal medya bir video ile sallandı.

Yasaklar, içkiye yapılan fahiş vergi uygulamalarıyla Türkiye’de eğlence sektörüne büyük darbe indiren AKP iktidarı başkanlarının pavyon görüntüleri gündem oldu.

AKP'nin iki üyesine ait olduğu iddia edilen bir videoda Hakkari Çukurca Belediye Başkanı Ensar Dündar ile Yüksekova'ya bağlı Esendere Belde Belediye Başkanı Dırbaz Büyüksu'ya ait olduğu söylenen alem görüntüleri yer aldı.

TamgaTürk'te yer alan habere göre, AKP’li Hakkari Çukurca Belediye Başkanı Ensar Dündar ile AKP’li Esendere Belediye Başkanı Dırbaz Büyüksu’nun pavyonda alem yaptığı iddia edilen bir video yayınlanırken sosyal medyada gündem olan görüntüler ise "vur patlasın, çal oynasın" sloganı ile gündem oldu.

Zeyinyağına dev zam kapıda! Fiyatlar yükselmeden stoklayın… Zeyinyağına dev zam kapıda! Fiyatlar yükselmeden stoklayın…

Kadınlarla dans ederken masadaki rakı kadehlerinin de dikkat çektiği görüntüler akıllara yeniden "ahlak" savunmalı konser iptallerini getirdi.

İŞTE O ALEM ANLARI;