Pavyonlar açıldı mı? Pavyonlar ne zaman açılıyor

Şu sıralar sosyal medyanın gündeminde yer alan bir konu barlar ve pavyonlar açıldığı iddiaları iken Uzunca bir süredir koronavirüs salgını sebebiyle kapalı olan pavyonlar ve barlar açıldı mı ? pavyonlar açılacak mı ? pavyonlar ne zaman açılacak ? soruları

Gündem 02.06.2021 - 15:02 02.06.2021 - 15:02 İlan35

Şu sıralar sosyal medyanın gündeminde yer alan bir konu barlar ve pavyonlar açıldığı iddiaları iken Uzunca bir süredir koronavirüs salgını sebebiyle kapalı olan pavyonlar ve barlar açıldı mı ? pavyonlar açılacak mı ? pavyonlar ne zaman açılacak ? sorularının yanıtları olarak pavyonların ve barların 1 Nisan'da açılacağı iddia ediliyor.

Geçtiğimiz Mart ayından beri hayatı kasıp kavuran pandemi sebebiyle eğlence mekanlarının Uzunca bir süredir kapalı olması, ne zaman açılacağı konusunda detayların oluşturulmasını bekleyen vatandaş halen daha pavyonlar açılıyor mu ? sorusuna sorarken barlar ve pavyonlar ile alakalı sosyal medyada yapılan iddiaların yanıtlarını sizler için Araştırdık.

Şu sıralar sosyal medyada pavyonlar açılıyor mu ? sorusu iddialar çerçevesinde tarihi verilirken Başta Ankara olmak üzere birçok ilde 1 Nisan 2021 Perşembe günü itibarıyla pavyonların ve barların açılacağı söylendi. Sadece iddia çerçevesinde yayınlanan paylaşımlar sonrasında gözlerini Google'da arama yapmaya çeviren vatandaş pavyonlar açılıyor mu? barlar açılıyor mu? sorularının yanıtlarını araştırırken pavyonların ve barların açılma tarihi ile alakalı haberlerde şu sıralar hiçbir açıklama mevcut değil

Pavyonlar ne zaman açılacak?


Vaka sayısının son günlerde olası derecede artması ve pavyon gibi eğlence mekanlarının açılacak olması karşılaştırmasını yapan vatandaş bu iddialara Tabii ki de inanmadı. Ancak İçişleri Bakanlığı tarafından yayımlanan genelge ile kapatılan pavyon ve mekanların açılması ile alakalı hiçbir açıklama mevcut değil. Erdoğan'ın kabine toplantısı sonrasında Uzunca bir süre pavyonlar ve barların ve eğlence mekanlarının kapalı olacağı açıklaması sonrasında sosyal medyada ortaya atılan pavyonlar 1 Nisan'da açılıyor iddiaları haberleri kesinlikle yalandır.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@