Paytr çöktü mü? Paytr neden giriş yapılamıyor?

Paytr çöktü mü? Paytr neden giriş yapılamıyor. En çok kullanılan ödeme hizmetleri arasında yer alan Paytr ne oldu? Paytr.com neden girmiyor merak ediliyor.

Ekonomi 27.06.2021 - 02:34 27.06.2021 - 02:34 Berkay Keskin

Online ödeme sistemi olan Paytr hem şu an da alışveriş yapmak isteyen, hem paytr kullanan müşteriler için merak konusu oldu. Paytr.com web sitesiyle hizmet veren Paytr erişim sağlanamıyor.

Paytr çöktü mü? Ne oldu?

En çok kullanılan sanal poslar başında gelen paytr web sitesi paytr.com şu an giriş yapılamıyor. Binlerce müşteir paytr ne oldu sorusuna yanıt arıyor. Ancak Paytr twitter ve paytr sosyal medya adreslerinden henüz bir açıklama gelmedi.

Paytr kapandı mı?

Paytr kapanması söz konusu olmasa da 2 gün önce Paytr satışı onaylanmıştı. Bu sebeple Paytr alan şirket kendi sunucularına siteyi geçirebiliyor olabilir yada gece yarısı paytr saldırı olmuş olabilir. Paytr geçişte yada saldırı olmasa bakım olsa kullanıcılara genelde bilgi vermektedir.

Paytr ne zaman düzelir?

Konuyla ilgili henüz Paytr ekibinden twitter yada facebook, instagram adreslerinden açıklama gelmedi. Bu sebeple paytr ne zaman düzelir bilinmiyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@