Pazar pazartesi salı çarşamba günü hesaplarını kontrol eden vatandaşlar 25.000 TL ödeme alacak...

Yapı Kredi Bankası yeni yapmış olduğu ihtiyaç kredisi kampanyası ile birlikte vatandaşlara uygun faiz oranları ile birlikte Kredi vermeye devam edeceğini açıkladı. Yapı Kredi Bankası resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuruda Kredi kullanacak olan vatandaşları belirtilen politikalar dahilinde ihtiyaç kredisi ödemeleri hızlı bir şekilde verilmektedir. Pazar günü başlayacak olan yeni kampanyada ise banka müşterileri şubelere gitmeden Yapı Kredi Bankası mobil uygulaması üzerinden kredi puanı 1500 ve üzerinde olması durumunda kredi ödemesi alabilecek.

25.000 TL'ye kadar 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanabileceğiniz ve onaylanan bu kredileri hesaplarınızı yatırabileceğiniz kampanyalar dahilinde ihtiyaç kredisi hesaplarına yatırılacak olan paraları hemen aynı gün içinde ödemektedir. 25.000 TL'ye kadar sizler de 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi almak istiyorsanız banka kredi politikalarına uygun olan tüm vatandaşların almış oldukları bu kampanyalar ile birlikte düşük faizlerle kredi alabileceğini söylemek isteriz.

TC Kimlik Son Rakamları 0-2-4-6-8 Olanlar Dikkat! 90.000 TL'ye Kadar Ödeme Verilecek TC Kimlik Son Rakamları 0-2-4-6-8 Olanlar Dikkat! 90.000 TL'ye Kadar Ödeme Verilecek

Yapı Kredi Bankası sadece mobil uygulama üzerinden değil ayrıca başvurularını gerçekleştirecek olan kişilere cep telefonları üzerinden SMS atarak da hızlı bir şekilde ne kadar kredi onayı aldıklarını gösteren bir kredi kampanyası başlattı. Bireysel yazın boşluk bırakın t.c kimlik numaranızı yazın boşluk bırakın ve aylık gelirinizi yazdıktan sonra bu mesajı 44 11 numarasına göndererek ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilirsiniz. Sms ile yapmış olduğunuz ihtiyaç kredisi başvurusunda onaylanan tutarı hemen hesabınıza yatırabilecek ve kredi işlemlerinizi gerçekleştirerek 5 dakika içerisinde sonuç alabileceksiniz. 

Yapı Kredi Bankası üzerinden kredi kullanacak olan vatandaşların sms ile yapmış oldukları başvurularda almış oldukları Kredi onayını Yapı Kredi Bankası mobil uygulaması üzerinden de gerçekleştireceğini söyleyebiliriz.