Sosyal medyada dolanan bir görüntü aşı tartışmalarını alevlendirdi. Aşı olma merkezleri AVM'lere ve meydanlara kurulmaya başlandı. Ancak gelen bir görüntü tartışma yarattı.

Vakıfbank bankamatik kartınıza ödeme! 20.000 TL'ye kadar acil para! Vakıfbank bankamatik kartınıza ödeme! 20.000 TL'ye kadar acil para!

Randevusuz aşı olma merkezleri yaygınlaşıyor. Koronavirüsten korunmak için aşı tartışmaları sürerken bir yenisi daha bu  tartışmalara eklendi.

Önce otogar, havalimanı, terminaller gibi alanlara kurulan randevu almadan aşı olunabilen aşı merkezleri yayıgınlaşmaya devam ediyor.

Covid-19 Aşı Uygulama Merkezleri otogar, havaalanı, terminal sonrası çarşılar, pazarlar, avmlere de kurulmaya başlandı. Ancak ortaya çıkan görüntüler yeni bir tartışma yarattı.

Sosyal medyada yayılan bir görüntüde Covid-19 Aşı Uygulama Merkezi'nde sağlık çalışanları pazarcı esnafı gibi aşı olmaya çağırdı. Bu görüntüler ikiye böldü.

Kimi sosyal medya kullanıcıları bu görüntüleri "Bu nasıl şey, vallahi bu aşı işinde bir iş var. Bu mu bilimsel şey şimdi" diye yazarken kimi kullanıcılar ise "Ne var bunda sağlıkç çalışanları eğlenmiş kimse gelmeyince" diye yazdı.